سیستم Like بازی Death Stranding را بیشتر بشناسید

سیستم Like بازی Death Stranding را بیشتر بشناسید

احمد هاتفی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

هیدئو کوجیما به تازگی اطلاعاتی درباره سیستم Like بازی Death Stranding ارائه کرده و توضیحاتی داده است که برای طرفداران این بازی بسیار جالب است. با گیمر همراه باشید.

 

سیستم Like بازی Death Stranding را بیشتر بشناسید

چند روز پیش بود که هیدئو کوجیما نمایش جدیدی از بازی Death Stranding را در نمایشگاه Tokyo Game Show 2019 برای طرفداران منتشر کرد که یکی از جالب ترین بخش هایش این بود که بازیکنان می توانند ابزاری را در جای جای دنیای بازی قرار بدهند تا سایر افراد از آن ها استفاده کنند.

سیستم لایک هم به همین منظور در بازی تعبیه شده است که اجازه می دهد به ابزار قرار داده شده امتیاز بدهید و به نوعی آن را لایک کنید.

کوجیما در گفتگوی جدید خود درباره این سیستم می گوید:

«من با کارمندان بحث‌ های زیادی داشته‌ ام. در یک بازی شما پول بیشتری را دریافت می‌ کنید، شهرت دریافت می‌ کنید یا می‌ توانید kudos کسب کنید، درسته؟ این سیستمی است که این روزها در بازی‌ های ویدیویی قرار دارد؛ به ازای انجام کارهای مختلف، آیتمی را کسب می‌ کنید.

در ابتدا کارمندان آسیایی تیم سازنده به من می‌ گفتند که این پاداش دادن چیزی است که می‌ خواهیم در بازی قرار دهیم و به آن‌ ها برای انجام کارهای مختلف Kudos یا هر چیز دیگری بدهیم، اما انجام این کار بازی را شبیه‌ به سایر ساخته‌ های بازار می‌ کند. ازاین‌ رو پیشنهاد دادم که از سیستم Like استفاده کنیم.»


بیشتر بدانید: TGS 2019: جدیدترین گیم‌پلی بازی Death Stranding


سیستم « لایک یا دوست داشتن» در بازی Death Stranding عملکردش در بازی این گونه است که یک پیغام یا وسیله قرار داده شده در محیط، اگر بیشتر از سایر موارد مورد پسند قرار گرفته باشد، بیشتر نمایش داده می‌ شود و سایر موارد از بازی حذف می‌ شوند.

کوجیما در ادامه صحبت هایش می گوید:

«شما می‌ توانید مشاهده کنید که چه مقدار Like دریافت کرده‌ اید؛ شاید این پاداش کوچکی برای شما باشد. اگر از چیزی استفاده کنید که توسط سایرین در محیط قرار داده شده است، به‌ صورت خودکار یک Like را به آن‌ ها می‌ دهید، اما می‌ توانید Like بیشتری را بفرستید که همانند انعام دادن عمل می‌ کند.

من نمی‌ خواهم بگویم که یک شخص باهوش هستم، زیرا از این سیستم استفاه کرده‌ ام. سیستم قرار داده شده در بازی حالت ترکیبی از سرویس‌ دهی در ژاپن و آمریکا است. در ژاپن سیستم انعام دادن وجود ندارد، اما به بهترین شکل ممکن به شما سرویس می‌ دهند. این در حالی است که در آمریکا، گارسون‌ ها سعی می‌ کنند بهترین رفتار را از خود به‌ نمایش بگذارند تا شما به آن‌ ها انعام دهید.»

Death Stranding جدیدترین اثر کوجیما و اولین بازی استودیو اختصاصی اش Kojima Productions می باشد که قرار است در تاریخ ۱۷ آبان بصورت انحصاری برای PS4 منتشر شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات