خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675341133.0879170894622802734375' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat | گیمر
تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat

تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat

پویا سیف دوست ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

در این مطلب می پردازیم به تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat و پلتفرم های قابل انتشار این بازی. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat

بعد از اینکه Need for Speed: Payback نتوانست چنگی به دل گیمرها بزند، کمپانی Electronic Arts سریعا به دنبال ساخت نسخه جدید سری Need for Speed رفته و با معرفی Need for Speed: Heat وعده های جدید داده است.

بعد از کلی اعتراض به نبود بخش داستانی با محتوای غنی، حال EA به گیمرها قول داستان خوبی را می دهد. اما این مورد را نمی توان قبل از انتشار بازی و فقط با تریلر Need for Speed: Heat قضاوت کرد.

به هر حال چیزی که گیمرها در مورد سری Need for Speed می گویند، مربوط به شکوه نسخه های قدیمی مثل Need for Speed: Most Wanted و حتی نسخه های پیش تر از آن است؛ آنطور که پیداست Need for Speedهای جدید دیگر به اندازه نسخه های نوستالژیک قدیمی پربار نیستند و هر سال صرفا با ظاهر جدید و باطن تکراری در میدان صنعت بازی حضور می یابند.

تصاویر بازی Need for Speed: Heat

گیم پلی بازی Need for Speed: Heat

در هر صورت امیدواریم که Need for Speed: Heat حداقل ایرادات نسخه قبلی را اصلاح کرده و نوآوری های جدید ارائه دهد.

تاریخ انتشار بازی Need for Speed: Heat نهم ماه نومبر می باشد که به تاریخ شمسی برابر است با ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۸

همچنین در مورد  پلتفرم های بازی Need for Speed: Heat مورد انحصاری وجود نداشته و بازی به هر سه پلتفرم PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. عجیب است که پلتفرم گوگل استادیا در بین این لیست دیده نمی شود!

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات