گیم‌تیوب: کارهای خنده دار گیمرها در GTA Online

گیم‌تیوب: کارهای خنده دار گیمرها در GTA Online

پیمان ادیب ۱۹ تیر ۱۳۹۸ نظرات

امروز می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم به کارهای خنده داری که گیمر ها در بازی GTA Online انجام می دهند. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: کارهای خنده دار گیمرها در GTA Online

بازی GTA V مسلما جزو یکی از بهترین بازی های منتشر شده در دنیا می باشد. این بازی هم اکنون پر فروش بازی در طول تاریخ می باشد، البته باید این را هم باید بگوییم که این بازی را هم اکنون می توان در لیست بازی های پرفروش هر ماه کنسول های بازی نیز یافت.

با وجود جامعه بزرگ بازیکنان در این بازی مشخص است که اتفاقات خنده دار بسیاری در این بازی اتفاق می افتد. با توجه به این که GTA V یک بازی جهان باز است و شما می توان کار های زیادی انجام دهید از این رو بعضی از افراد با ساخت ماد هایی برای بازی باعث شده اند که این بازی جذاب تر شود.


بیشتر بدانید: اطلاعات جدید بازی GTA 6؛ برزیل مقصد بعدی است


کارهای خنده دار گیمرها در GTA Online

کارهای خنده دار گیمرها در GTA Online

بازی هایی که در آن محیط بازی جهان باز است خیلی خوب می توانند تا چیز هایی که یک بازیکن از بازی می خواهد را برآورده کنند. بازی GTA V در بین بازی هایی بازی دنیای جهان باز یکی از بهترین ها است و این باعث شده تا بازیکنان زیادی به این بازی جذب شوند و بازی را انجام دهند.

قسمت آنلاین بازی GTA V را که به نام GTA online می شناسیم در واقع محیطی برای بازیکنان است تا بتوانند بعضی از مراحل را همراه دوستان خود انجام دهند و یا دوستان جدیدی پیدا کنند.

در قسمت آنلاین این بازی می توانید کار های مختلفی را که در قسمت تک نفره بازی انجام می دادید را انجام دهید، در واقع این خاصیت باعث شده تا شاهد صحنه های خنده دار در این بازی باشیم.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات