هایلی اتول حضور در فیلم مأموریت غیرممکن ۷ و ۸ را تائید کرد

هایلی اتول حضور در فیلم مأموریت غیرممکن ۷ و ۸ را تائید کرد

امیر پورمحمد ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

اخبار سینما منتشر شده حول قسمت‌های جدید سری فیلم‌های مأموریت غیر ممکن (Mission: Impossible) از مصاحبه خانم هایلی اتول (Hayley Atwell) خبر میدهد. با گیمر هماره باشید.

 

هایلی اتول حضور در فیلم مأموریت غیر ممکن ۷ و ۸ را تائید کرد

چندی قبل بود که ساخت قسمت‌های هفتم و هشتم سری فیلم‌های پر سابقه و محبوب مأموریت غیر ممکن با محوریت یک شخصت مؤنث به جای بازیگر اصلی همیشگی یعنی آقای تام کروز (Tom Cruise) تائید شد. اما سؤال اصلی که ذهن طرفداران این مجموعه فیلم‌ها را درگیر خود کرده بود این مطلب بود که چه کسی قرار است جای آقای تام کروز را بگیرد.

صحنه ای از فیلم Mission: Impossible 6

صحنه ای از فیلم Mission: Impossible 6

چندی قبل طی یک مصاحبه که به خانم هایلی اتول صوت گرفت این سؤال یک میلیون دلاری پاسخ داده شد. خانم هایلی اتول، که چند وقتی است چندین سرنخ را در اکانت اینیستاگرام خود در مورد حضورش در این فیلم منتشر کرده بود، طی این مصاحبه به صورت رسمی اعلام کرد قراردادی برای بازی نقش اول دو قسمت هفتم و هشتم سری فیلم‌های مأموریت غیر ممکن که به ترتیب طی سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ منتشر خواهند گشت، با کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) امضا کرده است.


بیشتر بدانید: ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد


به احتمال زیاد خانم هایلی اتول را با بازی در نقش پگی کارتر (Peggy Carter) در سری فیلم‌های کاپیتان آمریکا (Captain America) در دنیای سینمایی مارول (MCU) به یاد داشته باشید. لازم به ذکر است دوبله برخی از شخصیت‌های انیمیشن اگه اینطوری بود؟ (What If…?) نیز توسط خانم اتول در حال حاضر در دست انجام است. انیمیشن متفاوت اگه اینطوری بود؟ یکی از آثار فاز چهارم سری فیلم‌های مارول (Marvel) است.

خانم هایلی اتول در فیلم Captain America

خانم هایلی اتول در فیلم Captain America

تا کنون اطلاعت چندانی به جز تاریخ اکران دو قسمت بعدی سری فیلم‌های مأموریت غیر ممکن که این بار با تغییرات اساسی همراه خواهند بود منتشر نشده است. حال باید منتظر بود و دید چه اطلاعاتی در مورد این فیلم‌ها در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.

قسمت هفتم و هشتم سری فیلم‌های مأموریت غیر ممکن به ترتیب برای کران در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده اند.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات