تاریخ معرفی بازی جدید Resident Evil مشخص شد

تاریخ معرفی بازی جدید Resident Evil مشخص شد

پیمان ادیب ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Capcom امروز از تاریخ معرفی بازی جدید Resident Evil رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ معرفی بازی جدید Resident Evil مشخص شد

Capcom کمپانی سازنده سری بازی های Resident Evil امروز اعلامیه در وبسایتی که به تازگی تاسیس کرده قرار داده است. نام بازی جدید این سری Project Resistance خواهد بود.

البته باید این را نیز بگوییم که چند روز پیش شایعه ای همراه با چندین عکس از بازی جدید Resident Evil لو رفته بود که تا به الآن Capcom واکنشی به این ادعا ها نداشته است.

با توجه به اطلاعاتی که این وبسایت در اختیار کاربران قرار داده است این بازی برای کنسول های بازی Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. آخرین پروژه Capcom در مورد بازی های Resident Evil، بازی Resident Evil 2 Remake بود که به خوبی توانست تا با بازیکنان ارتباط برقرار کند.


بیشتر بدانید: سری فیلم‌های Resident Evil ریبوت خواهند شد


بازی Resident Evil 2 Remake مشخصا یکی از بهترین بازی هایی است که Capcom ساخته است. احتمالا در آینده نیز در بازی Project Resistance شاهد این موفقیت خواهیم بود.

بازی جدید Resident Evil با عنوان Project Resistance

بازی جدید Resident Evil با عنوان Project Resistance

با توجه به عکس های لو رفته از این بازی به احتمال زیاد باید منتظر بازگشت ماد چند نفره برای تمام کردن بازی باشیم. مثلا به جای این که خودتان و به تنهایی بازی را تمام کنید. می توانید همراه ۳ نفر از دوستانتان داستان بازی را انجام دهید.

سری بازی های Resident Evil سال های زیادی است که در صنعت بازی های ویدئویی وجود دارند، اولین بازی این سری در سال ۱۹۹۶ برای کنسول PS1 عرضه شده بود و الآن بعد از ۲۳ سال شاهد ادامه موفقیت آمیز این سری هستیم. باید منتظر بود و دید که بازی Resident Evil: Project Resistance چگونه عمل خواهد کرد.

بازی Resident Evil: Project Resistance در تاریخ ۱۸ شهریور در نمایشگاه Tokyo Game Show در ژاپن معرفی خواهد شد.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات