سری فیلم‌های Resident Evil ریبوت خواهند شد

سری فیلم‌های Resident Evil ریبوت خواهند شد

امیر پورمحمد ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بررسی خبر خرید حق امتیاز سری فیلم‌های رزیدنت ایول (Resident Evil) توسط شبکه تلویزیونی نتفلیکس (Netflix) و نگاهی به سیاست‌های این شبکه در مورد این سری فیلم‌ها. با گیمر همراه باشید.

 

سری فیلم‌های Resident Evil ریبوت خواند شد

چندی پیش سایت ددلاین (Deadline) خبری مبنی بر ریبوت شدن سری فیلم‌های ترسناک زامبی محور رزیدنت ایول توسط شبکه تلویزیونی نتفلیکس را منتشر کرد.

فیلم Resident Evil ریبوت می شود

فیلم Resident Evil ریبوت می شود

این سری فیلم‌ها که اقتباسی از سری بازی‌هایی با همین نام از کمپانی کپ کام (Capcom) خواهند بود، با توجه به اخبار منتشره از نو ساخته خواهند شد. البته در حال حاضر اخبار موجود در مورد این فیلم در مراحل ابتدایی خود بوده و فعلاً هیچ گونه خبری مبنی بر کارگردان یا عوامل سازنده و حتی بازیگران این فیلم وجود ندارد.


بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی Resident Evil 2 Remake – یک بازسازی عالی


البته لازم به ذکر است شبکه نتفلیکس چندی قبل طی یک بیانیه اعلام کرد این سری فیلم‌ها شباهت زیادی به یک سریال دنباله دار با قسمت‌های بلند خواهند داشت. علاوه بر این داستان این سری فیلم‌های سریال گونه در باره چگونگی آغاز داستان و آلوده شدن جهان به ویروس تی (T-virus) خواهد بود. حضور برخی از شخصیت‌های آشنای گیم و سازمان امبرلا (Umbrella) در این فیلم نیز تقریباً به صورت رسمی تائید شده است. علاوه بر این وجود ایستر اگ‌های بسیار نیز چندی پیش طی یک توییت به عاشقان این دنیای تخیلی نوید داده شد.

سری بازی‌های Resident Evil

سری بازی‌های Resident Evil

جالب است بدانید سری بازی‌های رزیدنت ایول تا کنون توانسته است در کل جهان ۱.۲ میلیارد دلار فروش را به نام خود ثبت کند.

حال باید منتظر بود و دید چه اخبار جدیدی در مورد این فیلم منتشر خواهد شد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات