هیرو جدید Mars بازی Dota 2 منتشر شد

هیرو جدید Mars بازی Dota 2 منتشر شد

پیمان ادیب ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

بالاخره پس از انتظار چند ماهه کمپانی Valve تصمیم به انتشار هیرو جدید خود به نام Mars کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

هیرو Mars بازی Dota 2 منتشر شد

هیرو Mars دیروز در کنار یک آپدیت ۳۰۰ مگابایتی بعد از چند روز از انتشار آپدیت ۷.۲۱C بالاخره منتشر شد. با توجه به این که تا به حال کمپانی Valve چندین هیرو جدید معرفی کرده است ولی پس از انتشار این هیرو ها مجبور به ضعیف کردن توانایی هایی هایشان شده است.

هیرو جدید Mars هم همینطور است و فعلا جزو هیرو های بالانس نشده و قوی یا همان Over Power به حساب می آید.در ادامه به بررسی توانایی ها و Ability ها این هیرو می پردازیم.

Spear of Mars

لول اول این هیرو شبیه به Ability اول هیرو Wind Ranger و دوم هیرو Mirana می باشد. انیمیشن این ابیلیتی به صورتی است که هیرو مارس یک نیزه را پرتاب می کند و این نیزه در راه خود تمامی افراد که در راهش باشند را به عقب می راند و اگر در آخر این نیزه همراه با یک هیرو به یک درخت برخورد کند، هیرو مورد نظر استان (Stun) می شود.

GOD’S REBUKE

در لول دوم این هیرو به جای نیزه از سپر خود استفاده می کند و با هل دادن دشمنان به عقب به آنها دمیج فیزیکی وارد می کند. این دمیج فیزیکی به صورت کریتیکال یا همان چند برابر اتک معمولی شما محاسبه می شود.


بیشتر بدانید: یک عمر شاهکار سینما؛ چگونه شروع به تماشای سری فیلم های مارول کنیم؟


این Ability تمامی خاصیت های یک اتک معمولی را دارد. یعنی شما با داشتن آیتم Mjolnir می توانید دمیج مجیکال یا جادویی هم به ابلیتی خود اضافه کنید.

Bulwark

لول سوم این هیرو که می توان گفت قوی ترین ابیلیتی این هیرو می باشد. می توان از شباهت زیاد این به ابیلیتی سوم هیرو BristleBack اشاره کرد.

لول سوم این هیرو با کاهش دمیج فیزیکی از جلو و کناره ها این هیرو را متمایز و قوی می کند. این ابیلیتی هیرو مارس فعلا بسیار قوی است به طوری که به راحتی می توان در برابر هیرو هایی که دیمج فیزیکال دارند در لاین ایستاد یا تاور ها را به راحتی انداخت یا حتی پس از آوردن آیتم هایی مثل Morbid Mask یا Vladmir’s offering روشان(Roshan) را از پا در آورد.

Arena Of Blood

لول پایانی این هیرو شباهت خاصی به لول آخر هیرو Monkey King دارد. در واقع این ابیلیتی یک محوطه دایره ای به وجود می آورد که هیرو های گیر افتاده در این دایره مجبور هستند تا با Mars دست و پنجه نرم کنند.


بیشتر بدانید: گرافیک خیره کننده بازی The Last of Us Part II


اتک ها خارج از این محیط در دیواره محوطه دفع می شوند و کسی نمی تواند به داخل نفوذ کند یا خارج شود. البته بعضی از هیرو ها قابلیت فرار کردن از این دایره را دارند. مثل Specter یا  Slark. اگر کسی قصد خروج از این آرنا را داشته باشد به عقب هل داده می شود و دمیج دریافت می کند.

در پایان باید این را بگوییم که با توجه به ابیلیتی ها، این هیرو نیاز به ضعیف تر شدن دارد و در آینده حتما شاهد آپدیت های بیشتر برای بالانس کردن بازی خواهیم بود.

 


بیشتر بخوانید:

احتمال لغو مسابقات Dota 2 Chongqing Major

Artifact بازی کارت Dota 2 منتشر شد

گیم‌تیوب: رمپیج های دیدنی بازی Dota 2

نقد و بررسی بازی Dota 2 – لطفا عاشق شوید!

برندگان جوایز The Game Awards 2018 معلوم شد؛ God of War بهترین بازی سال

منبع:

Gam3r

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات