آیا سری فیلم‌های Harry Potter ریبوت خواهند شد؟

آیا سری فیلم‌های Harry Potter ریبوت خواهند شد؟

امیر پورمحمد ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بررسی نتایج نظرسنجی ریبوت سری فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter) که چندی قبل توسط سایت کامینگ سون (ComingSoon) صورت گرفت. با گیمر همراه باشید.

 

آیا سری فیلم‌های Harry Potter ریبوت خواهند شد؟

هشت قسمت از سری فیلم‌های هری پاتر با اکران خود بین سال‌های ۲۰۰۱ الی ۲۰۱۱ توانست اند فروش جهانی ۷.۷ میلیارد دلاری را کسب کنند. این فروش باور نکردنی، سری فیلم‌های هر پاتر را در رتبه سوم پر فروش‌ترین سری فیلم‌های صنعت سینما و دقیقاً پشت سر دنیای سینمایی مارول (MCU) و سری فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) قرار داده است.


بیشتر بدانید: تریلر فیلم Jungle


چند سالی نیز است که این دنیای سینمایی با انتشار دو قسمت از سری فیلم‌های موجودات شگفت انگیز (Fantastic Beasts) به گذران زندگی خود پرداخته است. البته نباید انتشار فیلم‌های پایین رده ای همچون فیلم Voldemort: Origins of the Heir را که حتی در حد یک فیلم میان رده نیز نبود را از یاد برد.

فیلم اول هری پاتر که در سال 2001 اکران شده است

فیلم اول هری پاتر که در سال ۲۰۰۱ اکران شده است

به هر حال اکنون که سری فیلم‌های موجودات شگفت انگیز به موفقیت رسیده و ساخت قسمت سوم شان به پشتوانه موفقیت قسمت دومش توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) تائید شده است، زمان آن رسیده است که نگاهی به سرنوشت سری فیلم‌های اصلی این دنیای سینمایی کنیم. قسمت سوم سری فیلم‌های موجودان شگفت انگیز برای اکران در ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

از همین رو چندی قبل سایت کامینگ سون که یکی از سایت‌های پر بازدید اخبار سینمایی است، یک نظر سنجی بسیار جذاب را تدارک دیده تا نظر مردم را در مورد ریبوت سری فیلم‌های هری پاتر بداند.

فیلم Fantastic Beasts

فیلم Fantastic Beasts

طی این نظر سنجی ۷۲ در صد از شرکت کنندگان به بازسازی سری فیلم‌های اصلی هری پاتر به جای ساخته شدن فیلم‌ها و سریال‌های جدید بر مبنای این دنیای جادوگری رأی دادن.


بیشتر بدانید: اولین تصویر فیلم Guns Akimbo با بازی Daniel Radcliffe منتشر شد


بی شک ریبوت شدن فیلم‌های بسیاری در چند ساله اخیر و نا کامی آن‌ها همچون ریبوت سری فیلم‌های پسر جهنمی (Hell Boy) یکی از دلایل اصلی کمپانی برادران وارنر برای ریبوت نکردن این دنیای سینمایی بوده است. اما اکنون با توجه به نتایج این نظر سنجی و صد البته گذشت ۱۸ سال از انتشار قسمت اولین این دنیای سینمایی، اکنون انتظار می رود کمپانی برادران وارنر حرف‌های برای گفتن در مورد آینده این سری فیلم‌ها داشته باشد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات