تصاویری از نسخه جدید فیلم Star Wars منتشر شد

تصاویری از نسخه جدید فیلم Star Wars منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

چند سالی است سری فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) پس از پایان یافتن شش گانه اش، باری دیگر به هالیوود برگشت است. در این چند ساله سری فیلم‌های دنیای سینمایی جنگ ستارگان به دو قسمت تقسیم شده است، سری فیلم‌های سرگذشتی شخصیت‌ها همانند داستان‌های جنگ ستارگان: یاغی (Rogue One: A Star Wars Story) و داستان‌های جنگ ستارگان: سولو (Solo: A Star Wars Story). بخش دیگر این مجموعه روایت کننده اتفاقات پس از آخرین قسمت است. از آنجایی که آخرین فیلم مجموعه یعنی سولو یک فیلم سرگذشتی بود، اکنون زمان آن رسیده است که داستان اصلی فیلم رو به جلو حرکت از همین رو اطلاعات جدیدی از فیلم منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

تصاویر جدیدی از فیلم Star Wars منتشر شد

حدود یک ماه و نیم قبل بود که کمپانی دارای حق امتیاز سری فیلم‌های جنگ ستارگان یعنی کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm) که افتخار نویسنده و کارگردان آثار اورجینال و قدیمی فیلم آقای جورج لوکاس (George Lucas) نام گذاری شده است، اولین تریلر فیلم جدیدش را منتشر کرد. انتشار این تریلر نه تنها به سؤالات طرفداران در مورد داستان و محتوای فیلم پاسخی نداد، بلکه سؤال‌های اساسی تری همچون آینده این دنیای سینمایی را نیز مطرح کرد.
در این وقفه یک و نیم ماهه، یعنی زمانی که طرفداران در حال ارائه نظریه‌ها و تئوری هایشان بودند، شرکت لوکاس فیلم یا انتشار محتواهای تبلیغاتی در فضای مجازی تا حدودی ذهن طرفداران ره به خود مشغول کرده است.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان: Rogue One


روز گذشته یکی از پوسترهای فیلم که روشن کننده بخشی از داستان این قسمت است منتشر شد. در قسمت‌های قبلی شاهد بودیم که ری (Rey) و کایل (Kylo) دو شخصیت اصلی فیلم، با هم متحد شدند تا دارک ویدر را نابود کنند. برخی از طرفداران بر این عقیده بودند که اتحاد این دو در قسمت بعدی نیز پا بر جا خواهد ماند. ولی با توجه به پوستر جدید، این تفکر کمی بعید به نظر می رسد.

پوستر جدید فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

پوستر جدید فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

در این پوستر به طور کامل اشاراتی به قسمت تاریک و روشن نیرو شده است و از قرار معلوم در این قسمت شاهد مبارزه پایانی میان دو شخصیت ری و کایل خواهیم بود. علاوه بر این مسئله جالبی که با دقت کردن در تصویر می توان به آن دست یافت این است که هر دو آن‌ها در حال نگاه کردن به آب هستند، گویی که کایل و ری تصاویر موازی یک دیگر هستند. همانگونه که در قسمت‌های قبلی شاهد تلپاتی میان آن‌ها بودیم.


بیشتر بدانید: تریلر جدیدی از Solo: A Star Wars Story منتشر شد


 

آقای جی جی آبرامز (J.J. Abram) کارگردان کنونی فیلم طی مصاحبه ای در این مورد این چنین گفتند:
«از زمانی که آقای لوکاس داستان و شالوده اولیه فیلم را نوشتند زمان زیادی گذشته است. در این زمان تغییرات بسیاری صورت گرفته است. قبل از این که فاز دوم مجموعه آغاز شود ما ملاقاتی با آقای لوکاس داشتیم و با وی مشورت کردیم. در نتیجه آنچه قرار است در ادامه شاهد آن باشید، بی شک در تقابل کامل با داستان اصلی است. این در حالی است که همه چیز از ابتدا تا آخر در فیلم تغییر خواهند کرد. این فیلم برای من بزرگ ترین چالشی بود که تا کنون تجربه کرده ام. امیدوارم از آنچه خلق کرده ام لذت ببرید.»

بررسی فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

بررسی فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

با توجه به گفته‌های آقای جی جی آبرامز، سری فیلم‌های جنگ ستارگان در حال نزدیک شدن به انتهای خود است و به احتمال زیاد فیلم جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker) آخرین فیلم این مجموعه فیلم‌ها لااقل در فاز دوم خود خواهد بود.
حال باید منتظر بود و دید آقای جی جی آبرامز در قسمت بعدی چه چیزی برای طرفداران آماده کرده است. این فیلم برای اکران در ماه دسامبر برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات