شایعه: تاریخ معرفی رسمی کنسول PS5 مشخص شد

شایعه: تاریخ معرفی رسمی کنسول PS5 مشخص شد

پیمان ادیب ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

شایعه ای به تازگی در مورد تاریخ معرفی رسمی کنسول PS5 مطرح شده است که مربوط به اوایل سال ۲۰۲۰ می شود. با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: تاریخ معرفی رسمی کنسول PS5 مشخص شد

با توجه به شایعه منتشر شده می توان گفت که Sony به احتمال قوی از کنسول جدید و نسل آینده خود در سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد کرد. به گفته این شایعات کنسول جدید PS5 نام دارد.

بنا بر شایعه منتشر شده در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ و در گردهمایی PlayStation این کنسول معرفی خواهد شد. کمپانی Sony قبلا اطلاعاتی در مورد سخت افزار کنسول آینده خود منتشر کرده بود.


بیشتر بدانید: پیش فروش کنسول PS5 با قیمت نجومی


با توجه به اطلاعات سخت افزاری منتشر شده در مورد کنسول، شاهد گرافیک خارق العاده ۸K و قابلیت Ray Tracing خواهیم بود. شایعه منتشر شده در مورد کنسول جدید اطلاعات جدیدی نیز در مورد کمپانی Sony در اختیار علاقه مندان گذاشته است.

شایعه در مورد سرمایه گذاری Sony در واقعیت مجازی نیز صحبت کرده است. بنابر چیز هایی که در این مورد منتشر شده است به نظر می رسد Sony قصد دارد تا سرمایه گذاری های بیشتری در مورد واقعیت مجازی انجام دهد.

در ضمن به نظر می رسد که Sony در حال ساخت PlayStation VR 2 می باشد که با یک هدست جدید در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. البته همه این ها شایعه است و باید منتظر بود و دید که منابع رسمی در این مورد چه واکنشی نشان می دهند.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات