ناتالی پورتمن در نقش Thor مؤنث

ناتالی پورتمن در نقش Thor مؤنث

امیر پورمحمد ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بررسی اخبار جدید در مورد دنباله چهارم سری فیلم‌های ثور (Thor) که چندی پیش در کامیک کان (Comic-Con) امسال معرفی شد. با گیمر همراه باشید.

 

ناتالی پورتمن در نقش Thor مؤنث

چند هفته قبل طی نشست خبری دنیای سینمایی مارول (MCU) در کامیک کان سندیاگو (SDCC) امسال مطلع شدیم که قسمت جدید فیلم‌های اختصاصی شخصیت ثور که با نام کامل ثور: عشق و رعد (Thor: Love and Thunder) ساخته خواهد شد، خانم ناتالی پورتمن (Natalie Portman) را که در دو قسمت اول حضور داشت را به عنوان نقش اصلی خود به نمایش در خواهند آورد.

ناتالی پورتمن در فیلم Thor: Love and Thunder

ناتالی پورتمن در فیلم Thor: Love and Thunder

چند روز پس از انتشار این خبر خود خانم ناتالی پورتمن در توییتر خود به صورت رسمی اعلام کرد که در حال شروع تمرینات ورزشی سخت و فشرده است تا آمادگی بدنی برای بازی در این نقش را پیدا کند. علاوه بر او در پستی دیگر اعلام کرد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با تحقیقات گسترده ای تمام کامیک‌های موجود را بررسی کند تا با این شخصیت مؤنث ثور بیشتر آشنا شود.


بیشتر بدانید: SDCC: برنامه‌های فاز چهارم مارول معرفی شدند


از سری کامیک‌هایی که حاوی شخصیت ثور مؤنث هستند می توان به Thunder In Her Veins، Thunder In Her Veins، The Asgard/Shi’ar War و The Death of the Mighty Thor اشاره کرد.

کامیک بوک Thunder In Her Veins

کامیک بوک Thunder In Her Veins

تمام این کامیک بوک‌ها به وقایع پس از مرگ ثور اشاره دارند. البته این حرکت دنیای سینمایی مارول نیز کمی قابل پیش بینی بوده است. بی شک پس از این شاهد جایگزین شدن اکثر شخصیت‌هایی که در فاز سوم حضور داشته اند خواهیم بود. تا کنون جایگزین شدن شخصیت‌های کاپیتان آمریکا (Captain America) و  ثور به صورت رسمی تائید شده است و اطلاعاتی چند در مورد تعویض شخصیت مرد آهنی (Iron Man) نیز به گوش می رسد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات