تمدن جدیدی برای Age of Empires II: Definitive Edition منتشر نخواهد شد

تمدن جدیدی برای Age of Empires II: Definitive Edition منتشر نخواهد شد

احمد هاتفی ۱۸ تیر ۱۳۹۸ نظرات

مدیر نوآوری بازی های Age of Empires در استودیو مایکروسافت اعلام کرده است که بعد از انتشار بازی Age of Empires II: Definitive Edition هیچ تمدنی به آن اضافه نخواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

تمدن جدیدی برای Age of Empires II: Definitive Edition منتشر نخواهد شد

در جریان E3 2019 مایکروسافت اولین تریلر بازی Age of Empires II: Definitive Edition را منتشر کرد و اطلاعاتی دربراه آن نیز منتشر کرد.

Age of Empires II یکی از عناوین محبوب در سبک استراتژیک می باشد که در ۱۹۹۹ برای PC منتشر شده بود و حال بعد از گذشت ۲۰ سال شاهد نسخه ریمستر شده این اثر خاطره انگیز هستیم.

The Last Khans بخش جدیدی است که به این عنوان اضافه شده که بخش داستانی را به این مجموعه اضافه می کند. در نسخه ریمستر شده شاهد ۳ کمپین و ۴ تمدن هستیم و در جدیدترین اخبار نیز اعلام شده است که بعد از انتشار بازی هیچ تمدنی جدیدی به آن اضافه نخواهد شد.

در همین راستا مدیر مدیر نوآوری بازی های Age of Empires اعلام کرده است که استودیو Forgotten Empires و استودیو‌ی جدید Age of Empires مایکروسافت پس از انتشار محتویات جدیدی را به این نسخه اضافه خواهند کرد اما تمدن جدیدی در کار نخواهد بود.


بیشتر بدانید: ۱۰ بازی موفق سبک استراتژیک


«به نظر می رسد که Age of Empires II به نهایت ظرفیت خود در تنوع تمدن‌ ها رسیده، «ایسگرین» از دلایل اضافه شدن تمدن جدید در بسته الحاقی جدید The Last Khans می گوید:

«ما سعی کردیم یک دوره تاریخی را که بتواند در دامنه زمانی بازی Age of Empires II به خوبی قرار بگیرد پیدا کنیم. ما دوره‌ ی بسیار گسترده‌ ای را از نظر زمانی تحت پوشش قرار داده بودیم و در نهایت پس از بحث‌‌ های فراوان، ما تصمیم گرفتیم داستان نابودی امپراطوری مغول را در بسته‌ ی الحاقی The Last Khans نیز بازگو کنیم.

اما با این حال من فکر می‌ کنم بازی Age of Empires II بالاخره از نظر تمدن اشباع شده است؛ حتی بازیکنان حرفه‌ ای ما به نوعی حس می‌ کنند این تعداد تمدن برای پیش بردن بازی کافی است. تعداد زیاد تمدن‌ ها باعث گیج شدن بازیکنان می‌ شود و به نظر من آن‌ ها ترجیح می‌ دهند به جای اضافه شدن تمدن‌ های جدید به بازی، به محتویات کنونی بازی عادت کنند.»

وی در ادامه گفته است که اضافه نشدن تمدن جدید به بازی به این منظور نخواهد بود که محتویات دیگری برای عرضه نخواهد شد. Age of Empires II: Definitive Edition قرار است در فصل پاییز سال جاری برای پلتفرم PC منتشر شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات