بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال نخواهد بود

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال نخواهد بود

احمد هاتفی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

پس از شایعات ضد و نقیض درباره وجود حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite، سازندگان اعلام کرده اند که همچین چیزی وجود ندارد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال نخواهد بود

بتل رویال یکی از سبک های نو ظهور صنعت بازی های ویدیویی می باشد که خیلی زود توانست به محبوبیت بالایی دست یابد و امروزه بیشتر بازی ها از این حالت پشتیبانی می کنند.

با توجه به معرفی بازی Halo Infinite در چند وقته اخیر شایعاتی منتشر شده بود که در این بازی نیز بخش بتل رویال وجود خواهد داشت تا کاربران با همدیگر وارد رقابت شوند؛ اما خیلی زود این شایعات تکذیب شده است.

Halo Infinite برای نسل نهم کنسول های Xbox هم منتشر خواهد شد

Halo Infinite برای نسل نهم کنسول های Xbox هم منتشر خواهد شد

Fank O’Conor، کارگردان بازی در این مورد واکنش نشان داده و اعلام کرده است بازی Halo Infinite در زمان انتشار بخش بتل رویال نخواهد داشت.

وی در انجمن Reset Era هم اعلام کرده است:

«تا زمانی که آماده نشدیم، درباره محتویات زمان عرضه بازی Halo Infinite صحبت نخواهیم کرد. من ویدئو را ندیدم،‌ اما اگر منظورش از تیترش این است که این بازی «در زمان عرضه شامل حالت بتل رویال خواهد بود» باید بگویم که این‌ گونه نیست. شما احتمالاً همین الان هم بتوانید با ابزار Forge (بازی Halo 5) حالتی شبیه به بتل رویال خلق کنید.

این یک حالت است، نه یک سبک. تمام بازی‌ های دیگری هم که روی این حالت تمرکز دارند با آن‌ چه مد نظر من است از زمین تا آسمان متفاوت هستند.

برای مثال بازی Apex Legends مقابل بازی Fortnite، شبیه به گچ در برابر پنیر است (دو چیزی که کلا با هم تفاوت دارند)؛ یکی روی حرکت و عبور در نقشه تمرکز دارد و دیگری روی ساخت‌ و ساز و بودجه‌ بندی. درست مثل حالت‌ های Capture the Flag و Big Team Battle هشت‌ نفره (Super Fiesta) که شامل سرگرمی‌ هایی می‌ شود که از تجربه‌ های بزرگ انتظار داریم.

اما بیشتر از حالتی مثل Oddball بتل رویالی‌ تر و نمایان‌ گر حالات سندباکس‌ های بزرگ نیست. حالت‌ های چندنفره Halo Infinite هنوز به‌ طور ۱۰۰ درصد مشخص نشده‌ اند و تا اواخر روند توسعه هم می‌ توانند تغییر کنند.

البته اگر حالت Battle Royale وجود نداشته باشد باز هم نبرد با اسلحه (Battle Rifle) وجود خواهد داشت. حالا آیا ما به حالت‌ های اجتماعی بزرگ با مجموعه‌ ای از سرگرمی‌ ها و شیطنت علاقه‌ مند هستیم؟ بله. اما به بالنی پر از بازمانده که بعد از سخنرانی Beat Takeshi راهی جزیره می‌ شوند چطور؟ نه.»

Halo Infinite حالتی شبیه به بتل رویال خواهد داشت

Halo Infinite حالتی شبیه به بتل رویال خواهد داشت

Fank O’Conor در ادامه توضیحات جالبش گفته است:

«در حال حاضر این کار را انجام نمی‌ دهیم و برنامه‌ ای هم برای آن نداریم، اما حالت بتل رویال در هر نسخه‌ ای از سری Halo، کالکشن آن یا نسخه پنجمش، با مقداری محتوای شخصی‌ سازی‌ شده و اضافات از قبل تعیین‌ شده قابل ساختن است؛ چون این صرفاً یک حالت است.

روی هر موتور گرافیکی هم محدودیت‌ های خاص خودش را دارد. واضح اشاره می‌ کنم که این تنها رویکرد ما برای این بازی نیست و فکر می‌ کنیم که صرفاً می‌ تواند «یکی از» حالات ممکن برای گیم‌ پلی بازی باشد.»

با اینکه اعلام شده است وجود حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite تکذیب شده اما از صحبت های کارگردان این عنوان نتایج دو پهلویی بدست آورد که کمی سردرگممان می کند.

Halo Infinite در رویداد E3 2019 حاضر خواهد بود

Halo Infinite در رویداد E3 2019 حاضر خواهد بود

کانر در جایی می گوید بتل رویال در این بازی وجود ندارد اما در ادامه می گوید که ممکن است حالت های شبیه به آن در بازی گنجانده شود و یا می گوید ممکن است تا زمان عرضه بازی برنامه ها عوض شوند!

Halo Infinite برای پلتفرم های PC و Xbox One تایید شده است و در نمایشگاه E3 2019 کامل رونمایی شود و اطلاعات بیشتری از داستان و گیم پلی بازی در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

منبع:

Comic Book
مطالب مرتبط
نظرات