ویدیو: تریلر انیمیشن Onward

ویدیو: تریلر انیمیشن Onward

امیر پورمحمد ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بی شک تمام کودکان و بزرگسالان از انیمیشن‌های کمپانی والت دیزنی (Walt Disney) لذت می برند، این امر با انتشار انیمیشن‌هایی همچون شگفت انگیزان دو (Incredibles 2) و به دنبال دوری (Finding Dory) در سال‌های گذشته به صورت کامل تائید شده است. حال در آخرین آپدیت خبری برنامه‌های آینده این کمپانی پر طرفدار، انیمیشنی جدید از سازندگان سری انیمیشن‌های شگفت انگیزان، داستان اسباب بازی (Toy Story)، کوکو (Coco) و قسمت دوم کارخانه هیولاها با نام دانشگاه هیولاها (Monsters University) معرفی شده است. با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر انیمیشن Onward

اوایل این هفته کمپانی پیکسار (Pixar) اعلام کرد طی همکاری که با شرکت والت دیزنی و بخش انیمیشن سازی این شرکت داشته است انیمیشنی جدید به نام آنوارد (Onward) را پایه گذاری کرده است. علاوه بر این در این اطلاعیه نوشته شده بود، در نیمه بازی بسکتبال لیگ ام بی ای شب گذشته، اولین تریلر این انیمیشن نیز پخش خواهد شد.

 آخرین انیمیشن کمپانی پیکسار

آخرین انیمیشن کمپانی پیکسار

در این تریلر منتشر شده که زمان نسبتاً کوتاهی را شامل می شود می توان طرح کلی داستان این انیمیشن را در یافت. اتفاقات این انیمیشن در دنیایی با تم فانتزی و جادویی رخ می دهد. جهانی که پر از غول، اژدها ، کوتوله و الف هاست. دستان انیمیشن نیز روایت کننده ماجراجویی‌هایی است که دو برادر الف پیش رو خواهد داشت. نیاز به ذکر است هیچ گونه خبری در مورد ادامه و جزئیات داستانی در دست نیست و باید منتظر بود تا تریلر دوم نیز منتشر شود.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر Incredibles 2


از صدا پیشگان محبوبی که در این انیمیشن حضور خواهند داشت می توان به بازیگر محبوب سینما تام هلند (Tom Holland) در نقش الف جوان و کریس پرت (Chris Pratt) در نقش برادر بزرگ تر این شخصیت اشاره کرد. این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

کارگردان: Dan Scanlon

تهیه کننده: Kori Raeنویسنده: Dan Scanlon

صداپیشگان: Tom Holland ،Chris Pratt ،Julia Louis-Dreyfus

بودجه ساخت: اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۶ مارس ۲۰۲۰

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات