حضور Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4

حضور Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4

امیر پورمحمد ۰۵ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بررسی اطلاعاتی جدید در مورد قسمت چهارم انیمیشن محبوب داستان اسباب بازی (Toy Story 4). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

طی آخرین آپدیت خبری که از سوی کمپانی دیزینی (Disney) منتشر شده است، قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی دارای چندین نقش و عروسک جدید خواهد بود که یکی از آن ها توسط آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves) ستاره فیلم هایی همچون جان ویک (John Wick) و ماتریکس (Matrix) صدا گذاری خواهد شد.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران انیمیشن داستان اسباب بازی 4,داستان انیمیشن داستان اسباب بازی 4,بازیگران انیمیشن اسباب بازی چهار,انیمیشن,داستان اسباب بازی 4,حضور کیانو ریوز در داستان اسباب بازی 4,کیانو ریوز در داستان اسباب بازی4, Toy Story 4, Keanu Reeves, John Wick, Disney

چندی پیش نیز در برنامه جمعه شب های جیمی فالون (Jimmy Fallon)، آقای تیم آلن (Tim Allen) که بیش از یک دهه است در نقش بازلایتیر (Buzz Lightyear) در این انیمیشن صدا پیشگی می کند به صورت غیر رسمی از حضور آقای کیانو ریوز در فیلم خبر داد. البته نیاز به ذکر است که آقای تیم آلن در ادامه به این نکته اشاره کرد که کمپانی دیزنی تا به حال هیچ بیانیه رسمی در مورد این خبر صادر نکرده است. آقای تیم آلن در این مصاحبه در مورد شخصیت انیمیشنی آقای ریوز اینگونه گفت:

«شخصیت انیمیشنی که آقای ریوز به صدا پیشگی آن انتخاب شده است کمی عصبانی است و زود از کوره در می رود، دقیقاً مانند شخصیت بازلایتیر در قسمت اول داستان اسباب بازی. خوب اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد این شخصیت به دست آورید باید صبر کنید!»

در ادامه آقای آلن در مورد داستان این انیمیشن توضیحات کوتاهی ارائه کردند:

«پایان این انیمیشن شدیداً احساسی است. خود من در انتهای انیمیشن احساساتی شدم.پایان این قسمت از سری انیمیشن های داستان اسباب بازی به شدت شبیه پایان فیلم Gone With The Wind است.»

علاوه بر این قسمت جدید این انیمیشن از حضور عروسک هایی جدید با صدا پیشگی افرادی همچون تونی هال (Tony Hale) و جوردن پله (Jordan Peele) خبر می دهد.

 

این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر فیلم The Lion King منتشر شد

خبر های جدید از فیلم John Wick: Chapter 3

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات