ویدیو: تریلر انیمیشن Weathering With You

ویدیو: تریلر انیمیشن Weathering With You

امیر پورمحمد ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به تریلر معرفی شده انیمیشن Weathering With You اثری از سازنده انیمیشن نام تو (Your Name). با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر انیمیشن Weathering With You

سه سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۶ انیمیشن محبوب و زیبای «نام تو» توسط آقای ماکوتو شینکای (Makoto Shinkai) ساخته و منتشر شد. این انیمیشن نه تنها در کشورهای آسیایی زبان به سرعت محبوب شد، بلکه توانست شهرتی جهانی به دست آورد. حتی این انیمیشن توانست از برخی منتقدین نمره کامل را کسب کند. جالب است بدانید امتیاز IMDb این انیمه در حال حاضر ۸.۴ است. علاوه بر این، انیمه نام تو در سال ۲۰۱۶ پرفروش‌ترین فیلم کشور ژاپن و سومین انیمیشن پر فروش آسیایی در کل تاریخ شد. حال پس از گذشت سه سال آقای شینکای به طرفداران اش قول یک انیمه ناب دیگر را داده است.

تریلر انیمیشن Weathering With You

تریلر انیمیشن Weathering With You

آقای ماکوتو پیش از این نیز استعداد خود را در خلق انیمه‌های هنری با داستان‌های غیر متعارف با رگه‌های عاطفی و عاشقانه اثبات کرده است. نزدیک به یک دهه پیش آقای ماکوتو انیمیشنی با مشخصاتی مشابه انیمیشن آب و هوا با تو به نام Weather Child را ساخته است. حال امکان دارد به علت نا موفق بودن این انیمه در آن زمان وی قصد ریبوت کردن اثر اصلی را داشته باشد. البته تا کنون هیچ اطلاعاتی در این مورد توسط وی تائید نشده است.


بیشتر بدانید: انیمه جدیدی از سازنده انیمیشن Your Name در راه است


شکی نیست که با تماشای این فیلم حس و حال انیمه شاهکار نام تو را خواهید یافت، تنهاترین سؤال پیش رو این است که آیا این انیمه پیش رفتی برای آقای ماکوتو خواهد بود یا باز هم همانند نسخه قبلی اش فقط به خاطر یدک کشیدن نام انیمیشن نام تو مورد توجه قرار خواهد گرفت.

این انیمه جذاب برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

کارگردان: Makoto Shinkai

تهیه کننده: Genki Kawamura

نویسنده: Makoto Shinkai

صداپیشگان: Kotaro Daigo و Nana Mori

بودجه ساخت:  اعلام نشده است

تاریخ اکران:  ۱۹ جولای ۲۰۱۹

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات