داستان فیلم Kingsman 3 مشخص شد

داستان فیلم Kingsman 3 مشخص شد

امیر پورمحمد ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

فیلم‌های مجموعه دار جاسوسی یکی از قدیمی ترین ژانرهای سینما هستند که از همان ابتدای زمان خلقت صنعت سینما حضور داشته اند. امروزه نیز فیلم‌های گردن کلفت جاسوسی همانند جیمز باند (James Bond) و مأموریت غیر ممکن (Mission: Impossible) که بیش از نیم قرن است ساخته و اکران می شوند به نوعی نفرات اول این صف هستند که در هر بار اکران، فروش‌های میلیارد دلاری کسب می کنند. از همین رو در یک دهه گذشته تلاش‌های بسیاری برای وارد کردن فیلم‌های تازه به دوران رسیده به این لیست توسط سازندگان بسیاری صورت گرفته است. اما هیچ کدام از این فیلم‌ها حتی نتوانسته اند بودجه ساخت قسمت‌های بعدی خود را به دست آوردند. البته استفاده از لفظ هیچ کدام در این مورد کمی بی انصافی است. سری فیلم‌های کینگز من (Kingsman) یکی از این فیلم‌هاست که تا کنون توانسته است لااقل خود را به بزرگان این ژانر نزدیک کند. پس از ساخت دو قسمت قبلی این مجموعه، حال زمان آن رسیده است تا قسمت سوم این مجموعه فیلم‌ها نیز ساخته شود. با گیمر همراه باشید.

 

داستان فیلم Kingsman 3 مشخص شد

کارگردان سری فیلم‌های کینگز من، آقای متیو وان (Matthew Vaughn) طی یک مصاحبه خبری که با سایت دیجیتال اسپای داشته است، در مورد محتوای داستانی قسمت سوم مجموعه گفت.


بیشتر بدانید: اطلاعات جدید در مورد دنباله فیلم Kingsman


این فیلم که در ادامه دو قسمت قبلی یعنی کینگز من: دایره طلایی (Kingsman: The Golden Circle) محصول سال ۲۰۱۷  و کینگز من: سازمان سری (Kingsman: The Secret Service) محصول سال ۲۰۱۴ در حال ساخت است، با توجه به گفته‌های آقای وان قرار است روایت کننده داستان‌های بیشتری از اگزی شخصیت اصلی مجموعه و معلم اش یعنی شخصیت هری باشد.

داستان فیلم کینگز من 3

داستان فیلم کینگز من ۳

آقای وان در مورد داستان فیلم این چنین گفتند:

«در این قسمت زمان آن رسیده است که رابطه میان هری و اگزی را تمام کنیم. آخرین فصل داستانی دوستی این دو شخصیت در این فیلم روایت خواهد شد. در ابتدا کمی در مورد پایان دادن این رابطه شک داشتیم ولی به هر حال آن را در فیلم انجام دادیم. به احتمال زیاد فیلم برداری این فیلم از اواخر امسال آغاز خواهد شد و سال بعد اکران خواهد گشت.»

با توجه به گفته‌های آقای وان در این قسمت به احتمال زیاد شاهد مرگ شخصیت هری خواهیم بود. البته این احتمال نیز وجود دارد که یکی از این دو شخصیت بنا به دلایلی تغییر جبهه دهند و از سازمان سری جاسوسی بریتانیا خارج شوند. به هر حال با توجه به این گفته‌ها این فیلم برای اکران در اواخر سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است. حال باید منتظر بود تا خبرهای بیشتری در مورد این فیلم منتشر شود.

منبع:

DeadLine

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات