دمو بازی Heavy Rain منتشر شد

دمو بازی Heavy Rain منتشر شد

پیمان ادیب ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی Heavy Rain که قرار است برای PC منتشر شود به تازگی یک دمو رایگان از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

دمو بازی Heavy Rain منتشر شد

یکی از بازی های مشهور David Cage، یعنی Heavy Rain که توسط استودیو بازی سازی Quantic Dream ساخته شده است، قرار است برای PC منتشر شود ولی قبل از انتشار، تصمیم بر این شده است که یک دمو از بازی در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار گیرد.

این دمو رایگان، حدودا ۴۵ طول می کشد و از طریق  Epic Store قابل دسترسی است. در این دمو شما خواهید توانست تا ۲ Chapter از بازی را انجام دهید و با حال و هوای بازی بیشتر آشنا شوید.

در دمو این بازی شما خواهید توانست تا ۲ شخصیت را کنترل کنید، Norman Jayden که کارمند FBI هست و Scott Shelby که یک محقق و کاراگاه است که توسط خانواده که فردی را از دست داده اند، استخدام شده است.


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: حرکات خفن و جالب Conner در Detroit: Become Human


دمو مانند کل بازی، در حالت ۴K و ۶۰ FPS قابل اجرا و بازی کردن است. این دمو که برای اولین بار دیروز منتشر شد، خیلی سریع از Epic Store حذف شد. دلیل این کار احتمالا ارور و ایراداتی بوده که بازیکنان در حال بازی به آنها بر خورد کرده اند ولی خوشبختانه این مشکل حل شده و بازیکنان می توانند دمو را بدون هیچ مشکلی اجرا کنند.

دمو Heavy Rain سوم تیرماه منتشر خواهد شد

بازی Heavy Rain سوم تیرماه منتشر خواهد شد

Heavy Rain اولین بازی از سه گانه ای است که برای PC منتشر خواهد شد. استودیو بازی سازی Quantic Dream قصد دارد تا پایان امسال، سه بازی مشهور و معروف خود یعنی Detroit Become Human، Beyond Two Souls و Heavy Rain را روانه بازار PC کند، این سه بازی که برای اولین بار برای کنسول PS3 و PS4 منتشر شده بودند به دلیل فروش عالی و درخواست بازیکنان برای PC منتشر خواهند شد.

بازی Heavy Rain قرار است در تاریخ ۳ تیرماه و Beyond: Two Souls در ۳۱ تیرماه منتشر شوند ولی تاریخ دقیق و مشخصی برای Detroit: Become Human مشخص نشده است.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات