گیم‌تیوب: حرکات خفن و جالب Conner در Detroit: Become Human

گیم‌تیوب: حرکات خفن و جالب Conner در Detroit: Become Human

پیمان ادیب ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به اخبار منتشر شده در مورد انتشار Detroit: Become Human در آینده برای PC،می خواهیم صحنه های مبارزه در بازی که مربوط به Conner، یکی از ۳ شخصیت اصلی این بازی هستند را مرور کنیم. با گیمر همراه باشید.

 

گیم تیوب: حرکات خفن و جالب Conner در Detroit: Become Human

بازی Detroit: Become Human بی شک یکی از بازی هایی است که دوستداران سبک ماجراجویی حتما باید این بازی را انجام دهند.

در این بازی شما قابلیت کنترل ۳ کاراکتر به نام های Conner، Markus و Carl خواهید داشت که در طول جریان بازی می توانید تصمیم های متفاوتی بگیرید. ولی این تصمیمات در ادامه و آینده بازی تاثیر خواهد گذاشت.

مسلما بازی دیترویت: بیکام هیومن توانسته تا با گفتن داستانی جذاب برای بازی و دادن اجازه تصمیم گیری به بازیکنان در طول آن، تجربه ای بسیار خوب را برای بازیکن عرضه کند.

تعداد پایان هایی که برای این بازی مشخص شده است در حدود ۴۵ پایان مختلف برای آن است و این خود نشان دهنده آزادی عمل در بازی و اهمیت تصمیم گیری در طول آن می باشد.

در این ویدئو می خواهیم مروری داشته باشیم بر حرکاتی که از Conner در طول بازی دیده ایم. Conner یک Android هست که از طرف Cyberlife فرستاده شده تا کار هایی که اندروید ها انجام می دهند و خلاف قانون است را بررسی کند.


بیشتر بدانید: سیستم مورد نیاز بازی Detroit: Become Human مشخص شد


شما در طول بازی قادر خواهید بود تا کارهایی مثل بازجویی، مبارزه تن به تن، انجام تحقیقات در محل جرم و… را انجام دهید.

بازی Detroit: Become Human در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۷ برای کنسول PS4 عرضه شد و در آینده قرار است برای PC از طریق فروشگاه Epic Games عرضه شود. امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات