بازی جدید GRID امسال منتشر می شود

بازی جدید GRID امسال منتشر می شود

پیمان ادیب ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بالاخره استودیو Codemasters تصمیم به انتشار نسخه ای جدید از سری بازی GRID گرفته است و قرار است این بازی در ماه سپتامبر امسال منتشر شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی جدید GRID امسال منتشر می شود

استودیو Codemasters که سازنده سری بازی هایی مثل GRID، F1 و Dirt می باشد در تازه ترین اطلاعیه خود از انتشار نسخه جدید از بازی GRID خبر داده است.

این بازی بدون هیچ پسوندی به عنوان GRID در ۱۳ ماه سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) برای کنسول های PS4، Xbox One و PC خواهد آمد.

بازی قبلی این سری یعنی GRID Autosport توانسته بود تا نمره میانگین ۷۸ را به دست آورد که در نوع خودو در کنار بازی های سبک رانندگی خوب بوده است.


بیشتر بدانید: ویدیو: گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0


کارگردان هنری این بازی، Chris Smith در مورد بازی گفته است:

بازی جدید GRID با تنظیمات بیشتری همراه خواهد بود

بازی جدید GRID با تنظیمات بیشتری همراه خواهد بود

سری بازی های GRID توانسته بود تا به خوبی خواسته های کاربران ما را بر طرف سازد و ما الآن خوشحال هستیم که اطلاع دهیم قرار است این بازی را برای نسل آینده کنسول ها طراحی کنیم. بازی جدیدی که قرار است منتشر شود، بسیار انعطاف پذیر بوده و در آن به جزئیات زیادی توجه شده است. در این بازی خواهید توانست تا ماشین های کلاسیک و مدرن را رانندگی کنید و در نقشه های بسیار متنوع لذت رانندگی را تجربه کنید. ما سعی کرده ایم این بازی را طوری طراحی کنیم که افرادی که در اینگونه بازی ها تازه وارد هستند و افرادی که می خواهند هیجان بیشتری را تجربه کنند، هر دو بتوانند از بازی لذت ببرند.

او در ادامه در مورد همکاری با Fernando Alonso اشاره کرد و گفت:

بازی جدید GRID ماه سپتامبر امسال منتشر خواهد شد

بازی جدید GRID ماه سپتامبر امسال منتشر خواهد شد

ما خوشحال هستیم که فردی مثل Fernando Alonso را در تیم خود داشته باشیم. فردی که مسلما یکی از بهترین رانندگان در طول تاریخ است. تجربه او در رانندگی به ما کمک کرده است تا بتوانیم تجربه ای عالی را در اختیار بازیکنان قرار دهیم. تجربه ای که بسیار نزدیک به رانندگی واقعی باشد. ما بی صبرانه منتظر این هستیم تا این بازی را منتشر کنیم و قرار است این بازی را در ماه سپتامبر برای کنسول های PS4، Xbox One و PC عرضه کنیم.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات