ساخت سریال Punisher و Jessica Jones لغو شد

ساخت سریال Punisher و Jessica Jones لغو شد

امیر پورمحمد ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

شبکه نتفلیکس (Netflix) ساخت سریال های جسیکا جونز (Jessica Jones) و پانیشر (Punisher) را لغو کرد. با گیمر همراه باشید.

 

ساخت سریال Punisher و Jessica Jones لغو شد

شبکه تلویزیونی نتفلیکس طی چندین بیانیه و مصاحبه ای که چندی پیش انجام داده است به صورت رسمی اعلام کرد اکثر همکاری هایی که با کمپانی مارول (Marvel) در چند ساله اخیر انجامِ داده است را به صورت کامل متوقف خواهد کرد.

از سال ۲۰۱۳ با شروع سریال بی باک (Daredevil) اولین آجر های پروژه ساخت یک دنیای سینمایی توسط شبکه نتفلیکس گذاشته شد. در چند ساله اخیر با اکران سریال های متعددی همچون لوک کیج (Luke Cage)، جسیکا جونز، مشت آهنین (Iron Fist) و… به صورت کامل زمینه برای ایجاد این دنیای سینمایی ایجاد شده بود. سال پیش شروع پخش سریال دیفندرز (The Defenders) که گردهمایی تمام قهرمانان معرفی شده در این ۵ ساله بود، توجه بسیاری را به خود جلب کرد.


بیشتر بدانید:  آیا فیلم Bumblebee ریبوت Transformers است


اما اکنون طی مصاحبه ای که چندی پیش توسط سایت ددلاین (Deadline) با شبکه نتفلیکس صورت گرفته است، این شبکه به صورت رسمی اعلام کرد فصل سوم سریال پانیشر هیچ گاه ساخته نخواهد شد. در ادامه این مصاحبه برنامه آینده شبکه به صورت زیر اعلام شد:

«سریال پانیشر برای فصل سوم تمدید نخواهد شد. در ادامه باید گفت فصل سوم جسیکا جونز آخرین فصل این مجموعه خواهد بود و این سریال برای فصل چهارم تمدید نخواهد شد.»

فیلم,سینما,فیلم جدید,سریال,شبکه نتفلیکس,پایان سریال دردویل,پایان همکاری نتفلیکس و مارول,اشتباهات شبکه نتفلیکس,پایان سریال لوک کیج,ادامه سریال پانیشر,سریال پانیشر ساخته نمی شود,فصل آخر سریال جسیکا جونز, Punisher, Netflix, Jessica Jonesفیلم,سینما,فیلم جدید,سریال,شبکه نتفلیکس,پایان سریال دردویل,پایان همکاری نتفلیکس و مارول,اشتباهات شبکه نتفلیکس,پایان سریال لوک کیج,ادامه سریال پانیشر,سریال پانیشر ساخته نمی شود,فصل آخر سریال جسیکا جونز, Punisher, Netflix, Jessica Jones

در ادامه این مصاحبه چندین جمله در مورد همکاری این شبکه با کمپانی مارول گفته شد که به نوعی به معنی پایان این داستان و اختتامیه است.

«ما در این پنج سال تجربیات بسیاری کسب کردیم و در این مورد شدیداً قدر دان هستیم. از تمام طرفدارانی که ما را در این پنج ساله دنبال کردند تشکر می کنیم.»

خوب باید گفت (نظر شخصی) شبکه نتفلیکس بنا به دلایل نا مشخصی که از گفتن آن ها طفره می رود در حال آتش زدن سهام خود است. یکی از بهترین فرصت هایی که در چند ساله اخیر برای گسترش این شبکه به وجود آمده است به دست عوامل نامشخصی در حال نابودی هستند و هیچ بیانیه و گرد همایی توسط طرفداران توان جلو گیری از این فاجعه را ندارد. در انتها نیز باید با عرض تأسف اعلام کرد، دنیای سینمایی که در چند ساله اخیر ساخته شده است و هم رده برادران بزرگ خود یعنی دنیای سینمایی مارول است بدون هیچ دلیلی از میان رفت و بسیاری از سریال ها که طرفداران دو آتیشه خود را دارند نا تمام ماندند.

 

 


بیشتر بخوانید:

بررسی شخصیت Jessica Jones – جسیکا جونز

بررسی شخصیت Punisher – پانیشر

منبع:

Deadline

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات