آپدیت ۱.۰۵ بازی Days Gone منتشر شد

آپدیت ۱.۰۵ بازی Days Gone منتشر شد

احمد هاتفی ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

تنها ۳ روز پس از انتشار بازی Days Gone، آپدیتی برای این عنوان منتشر شده است که باگ های موجود در آن را رفع می کند و برخی مشکلات دیگر را هم بهبود می بخشد. با گیمر همراه باشید.

 

آپدیت ۱.۰۵ بازی Days Gone منتشر شد

Days Gone بالاخره پس از سال ها انتظار، در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه منتشر شد و با استقبال خوبی مواجه شده ولی نمرات متوسطی گرفته است که دلیل آن بیشتر یکنواختی در بازی و داستان سرایی اعلام شده است.

جدای از این ها بازی دارای باگ ها و اشکالاتی در پایداری نرخ فریم ریت دارد که امروز بروزرسانی ارائه شده است که با دانلود آن می توان این مشکلات را بهبود بخشید.

این آپدیت، ۱.۰۵ نام دارد که مشکلاتی همچون نرخ فریم، باگ‌ ها، گلیچ‌ ها و کرش کردن بازی را به‌ صورت کامل رفع می کند. این آپدیت ۱۳۶ مگابایت حجم دارد و در کل به بهبود بازی کمک شایانی می کند.

در کنار این مشکلات، صداگذاری یکی از بزرگ ترین مشکلات بازی است که تمامی بازیکنان از این موضوع رنجیده شده اند و فعلا با وجود این آپدیت این مشکل حل نشده است.

در این حالت بازیکنان نمی توانند صدای محیط و فریکرها را هنگامی که در حال مخفی کاری هستند بشنوند؛ فعلا این مشکل حل نشده و امیدواریم در آینده نزدیک استودیو Bend با انتشار آپدیت هایی چنین مشکلاتی را رفع کند.

در نهایت بسته الحاقی برای بازی Days Gone منتشر شده است که رایگان می باشد و حالت Survival را به این عنوان اضافه می کند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات