ویدیو: بازی رو میزی Bloodborne

ویدیو: بازی رو میزی Bloodborne

احمد هاتفی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی CMON جدیدا تریلری از بازی رومیزی عنوان Bloodborne منتشر کرده است که نشان می دهد این کمپانی در حال آغاز به کار کمپین کیک استارتر این اثر می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی رو میزی Bloodborne

Cool Mini or Not یا به اختصار CMON مسئول ساخت نسخه رومیزی بازی Bloodborne می باشد.

این کمپانی به تازگی تریلری منتشر کرده است که نمایشی سه بعدی از عنوان Bloodborne: The Board Game دارد و در نقاطی از ویدیو شاهد لحظاتی از بازی بلاد بورن هستیم که نشان می دهد سازندگان در توسعه این  عنوان کاملا به نسخه اصلی وفادار هستند.

نام بازی رومیزی جدید بلاد بورن، Bloodborne: The Board Game می باشد

نام بازی رومیزی جدید بلاد بورن، Bloodborne: The Board Game می باشد

Bloodborne: The Board Game عنوانی مینیاتوری در سبک دانجن کرالر (Dungeon Crawler) می باشد که در ساخت آن از مکانیزم Deckbuilding هم استفاده شده است که برای تسهیل پیشرفت کاراکتر در آثار استودیو From Software بکار برده می شود.

ابتدا برای همه کاربران یک دسته کارت مشابه و عمومی داده می شود که با پیشرفت و بدست آوردن پیروزی می توانند کارت های بیشتر و بهتری دریافت کنند که نسبت به تاکتیکشان می توانند تغییر کنند.

در بازی Bloodborne: The Board Game ابتدا به همه کارت های یکسان داده می شود

در بازی Bloodborne: The Board Game ابتدا به همه کارت های یکسان داده می شود

کارت‌ های جدیددر قالب کارت اسلحه‌ ها و کارت ارتقاء مهارت به بازی اضافه می‌ شوند. روش ارتقاء نیز برای طرفداران Bloodborne بسیار آشنا به نظر می‌ رسد.

سازندگان بازی برای این که اثر شانس را پایین بیاورند از فناوری Card-Building Mechanic استفاده کرده اند؛ اکثر بازی های سبک دانجن کرالر از تاس استفاده می کنند که همین باعث می شود عنصر شانس پررنگ ظاهر شود.

به همین خاطر است که هیچ کاربری در بازی Bloodborne: The Board Game قرار نیست به شانس ببازد بلکه قرار است عملکرد وی بیشتر راه را مشخص کند و باید در این عنوان تمرکز کامل خود را روی بازی داشته باشید و حریف خود را اصلا دست کم نگیرید.

در بازی Bloodborne: The Board Game از کارت های خود هوشمندانه استفاده کنید

در بازی Bloodborne: The Board Game از کارت های خود هوشمندانه استفاده کنید

کمپانی CMON برای موفقیت در ساخت این بازی سراغ افرادی همچون Michael Shinall و Eric M. Lang رفته است که قبلا ساخت عناوینی همچون Rum & Bones (بازی رومیزی در سبک موبا) و Xenoshyft: Onslaught را برعهده داشته اند.

همچنین اریک لانگ در ساخت عناوینی چون Rising Sun و بازی رومیزی Blood Rage دست داشته و علاوه بر این وی در سال ۲۰۱۶ در ساخت عنوان Bloodborne: The Card Game حضور داشته است.

کمپین کیک استارتر بازی  از امروز آغاز شده است و کاربران برای کمک به سازندگان برای بدست آوردن سرمایه اولیه برای ساخت بازی می توانند کمک مالی کنند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات