گیم تیوب: خنده دارترین صحنه های بازی GTA V Online

گیم تیوب: خنده دارترین صحنه های بازی GTA V Online

پیمان ادیب ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

با انتشار شایعاتی در مورد انتشار نسخه بعدی GTA، یعنی بازی GTA 6، می خواهیم نگاهی داشته باشیم به قسمت جذاب آنلاین بازی GTA V. با گیمر همراه باشید.

 

گیم تیوب: خنده دارترین صحنه های بازی GTA V Online

شایعاتی در مورد انتشار نسخه بعدی سری بازی های موفق GTA مطرح شده است. اگر این اخبار و شایعات درست باشند باید منتظر یک بازی عالی همراه با رکوردزنی های جدید در آینده باشیم.

بازی GTA V هم اکنون پرفروش ترین بازی تاریخ است که توانسته بیش از ۹۰ میلیون نسخه به فروش برساند و یک موفقیت بسیار بزرگ برای RockStar باشد.

استودیو راک استار تا به حال توانسته با انتشار بازی هایی همچون GTA، Red Dead Redemption، Bully و Max Payne 3 و چند عنوان دیگر نظر بسیاری از بازیکنان و کارشناسان در زمینه بازی را به خود جلب کند.

آخرین بازی این استودیو Red Dead Redemption 2 است که آنطور که انتظار می رفت نتوانست موفق ظاهر شود و حتی بعد از انتشار آن، GTA V همچنان در صدر پرفروش ترین بازی این استودیو قرار دارد.

یکی از دلایل موفقیت این بازی، قسمت چند نفره بازی است که کمتر کسی تا به جال در مورد آن چیزی نشنیده است.

GTA V Online مسلما یکی از بهترین تجربه ها برای هر بازیکنی است که می خواهند چیز های جدید را امتحان کنند و یا حتی خلاقیت خود در بازی را به نمایش بگذارند.


بیشتر بدانید: صحنه های جذاب و خنده دار از بازی GTA V Online


قسمت آنلاین بازی به صورتی طراحی شده است که افرادی که در تغییر چیزها در بازی مهارت دارند به آسانی بتوانند افکار و خلاقیت های خود را در بازی پیاده کنند و از آن لذت ببرند.

در این مجموعه خنده دار نیز قصد داریم تا نگاهی به اتفاقاتی که در طول بازی می افتد داشته باشیم و ببینیم که چگونه تغییرات در بازی باعث ایجاد صحنه های عجیب ولی خنده دار شده اند. امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات