بازی‌های Starfield و Elder Scrolls 6 غایبین E3 2019

بازی‌های Starfield و Elder Scrolls 6 غایبین E3 2019

احمد هاتفی ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

Bethesda اعلام کرده است که عناوین Starfield و Elder Scrolls 6 در نمایشگاه و کنفرانس این کمپانی در جریان E3 2019 حاضر نخواهند بود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی‌های Starfield و Elder Scrolls 6 غایبین E3 2019

Starfield و Elder Scrolls 6 از مورد انتظارترین بازی های کمپانی بتسدا می باشد که به تازگی مشخص شده هردوی این بازی ها در نمایشگاه E3 2019 غایب خواهند بود.

این خبر در جریان رویداد PAX East منتشر شده و تاد هاوارد در جریان پنل کمپانی بتسدا و موتور گرافیکی جدید بازی سازی اش اعلام کرده است:

«موارد خاصی در مورد تکنولوژی مورد استفاده بتسدا وجود دارد. کاربران دوست دارند تکنولوژی مورد استفاده در Starfield را مشاهده کنند که نسخه‌ ی دوم این تکنولوژی در The Elder Scrolls VI مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

هواداران قبل از اینکه سوالات بیشتری را بپرسند، لطفا صبور باشند. راه طولانی در پیش است و در مورد این دو بازی در نمایشگاه E3 پیشرو صحبت نخواهیم کرد. لطفا صبور باشید، اما در سالگرد The Elder Scrolls شما را هیجان‌ زده خواهیم کرد.»

Starfield , Bethesda , Elder Scrolls 6 , E3 2019 , PAX East , بتسدا , بازی های بتسدا

Elder Scrolls 6

سال پیش بود که اعلام شد بازی های Starfield و Elder Scrolls 6 مراحل اولیه ساخت خود را پشت سر می گذارند و این طبیعی است که امسال شاهد نمایشی از آن ها نباشیم.

البته تاد هاوارد اعلام کرده است که زمان دقیق انتشار این بازی ها را می داند ولی گفتن آن حماقت بزرگی است.


بیشتر بدانید: معرفی رسمی بازی Borderlands 3


پیت هاینز، مدیر بخش بازاریابی بتسدا و مت فیرور، مدیرعامل کمپانی ZeniMax Online Studios در جریان PAX Australia 2018 اعلام کرده بودند که The Elder Scrolls VI تا زمان عرضه بسیار فاصله دارد و در نسل بعدی بازی‌ های ویدیویی، شاهد عرضه‌ اش خواهیم بود.

نمایش کوتاه این بازی، محیط کوهستانی و جنگل‌ های انبوه را به‌ تصویر می‌ کشید.

Starfield , Bethesda , Elder Scrolls 6 , E3 2019 , PAX East , بتسدا , بازی های بتسدا

Starfield

بتسدا ۲۰۱۹ را خوب آغاز کرده و در همین سه ماه اول سال شاهد عرضه بسته الحاقی برای بازی Fallout 76 بوده ایم و دو محتوای دیگر در مدت باقی مانده از سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد.

همین چند روز پیش بود که بازی Wolfenstein: Youngblood معرفی شد و این بار باید منتظر خون و خونریزی شدید از این سری باشیم. Rage 2 و Doom Eternal دیگر آثار بتسدا هستند که در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات