GWENT در راه موبایل

GWENT در راه موبایل

علیرضا زمانی ۰۸ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

بازی GWENT: The Witcher Card Game از موفق ترین بازی های کارتی سال ۲۰۱۸ بود و حالا به نظر می رسد که این بازی برای گوشی های موبایل نیز ارائه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

GWENT در راه موبایل

زمانی که بازی های موبایلی با ورود اپ استور به صحنه به موفقیت چشمگیری دست یافتند به نظر میرسید که چند ژانر بازی دقیقا برای این پلتفرم ساخته شده اند. ژانر بازی های کارتی نیز جزو این ژانر ها بود.از طریق گوشی ها بازی های کارتی از راحتی دیجیتالی بودن استفاده کردند، همان گونه که برای کاربران PC خود این راحتی را به دست آورده بودند و با استفاده از اپ استور به موفقیت خوبی دست پیدا کردند.

از سری های قدرتمند مثل بازی Pokemon TGC Online تا Ascension اپ استور چند بازی کارتی فوق العاده را در خود جای داده است و به نظر نمی رسد که این گسترش در به این زودی ها به پایان خواهد رسید. بعد از موفقیت GWENT: The Witcher Card Game بر روی کنسول ها کاملا منطقی به نظر می رسد که بازی وارد صحنه ی گوشی های هوشمند نیز شود.

 

با اینکه زمان بسیار زیادی طول کشید تا این خبر منتظر شود ولی اگر نسخه ی موبایل بزی بتواند ز افکت های گرافیکی زیبای نسخه های کنسولی استفاده کند بازی واقعا جذاب می شود. در زمان اعلام نسخه ی موبایل بازی کارگردان بازی Jason Slama اشاره کرد که Gwent بر روی گوشی ها دارای بهترین گرافیک و گیم پلی است. پس به نظر میرسد که سازندگان بازی میتوانند تجربه ای دقیق و همانند تجربه ی کنسولی بازی ارائه دهند. CD Projekt Red گفته است که اخبار جدیدی نیز دربارهی ی بازی در سالی جاری منتشر خواهد شد.

منبع:

toucharcade

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات