فصل نهایی بازی The Walking Dead با همکاری Skybound ساخته می‌شود

فصل نهایی بازی The Walking Dead با همکاری Skybound ساخته می‌شود

احمد هاتفی ۱۶ مهر ۱۳۹۷ نظرات

رابرت کرکمن، خالق کامیک های The Walking Dead در اخبار جدیدی اعلام کرده است که برای ساخت فصل نهایی این بازی با استودیو تل تیل گیمز به توافق رسیده اند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

پس از این که تمامی کارمندان استودیو تل تیل گیمز اخراج شدند و شک بزرگی که به صنعت گیم وارد شد، بسیای نگران آثار در دست ساخت این استودیو بودند. یکی از این بازی ها، عنوان The Walking Dead است که چندین سال است بصورت فصلی (اپیزودیک) منتشر می شود و حال در روند تولید فصل نهایی اش دچار اختلالاتی شده است.

در همین راستا، کمپانی Skybound Games اعلام کرده است که با استودیو تل تیل گیمز به توافق رسیده است و آن ها آماده اند تا ادامه فصل آخر بازی را بسازند.

 Skybound , Skybound Games٬ Telltale Games٬ The Walking Dead٬ Walking Dead٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی the walking dead a new frontier٬

متن توییت کمپانی Skybound Games:

ما از این که می‌ توانیم اعلام کنیم با تل‌ تیل گیمز برای ساختن ادامه فصل پایانی بازی The Walking Dead به توافق رسیده‌ ایم، بسیار خوشحال هستیم. پس بیایید باهم، داستان کلمنتاین را به پایان برسانیم! خبر‌های بیشتر به‌ زودی منتشر می‌ شوند.»

همچنین اعلام شده است این کمپانی از بازی سازانی که در ساخت این مجموعه دست داشته اند اسفاده خواهد کرد و این خبر بسیار خوبی برای علاقه مندان بازی محسوب می شود.

 

کرکمن همچنین با اشاره به جدا شدن اندرو لینکولن از سریال The Walking Dead، اعلام کرد که وی، اصلا دوست ندارد که امسال، هم اندرو لینکولن از این سریال جدا شود و هم داستان کلمنتاین بدون پایانی مشخص به‌ انتها برسد و به همین دلیل هم آن ها تصمیم گرفته‌ اند تا ادامه این بازی را بسازند.

 

 


بیشتر بخوانید:

Pax West 2018: تریلر قسمت دوم فصل نهایی بازی The Walking Dead

تاریخ انتشار فصل نهایی بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر جدید فصل نهایی بازی The Walking Dead

ویدیو: اطلاعات فصل آخر بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر معرفی Aidan از بازی Overkill’s The Walking Dead

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات