بازی I.G.I 3: Origins معرفی شد

بازی I.G.I 3: Origins معرفی شد

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Toadman Interactive با انتشار تریلری تایید کرده است که بازی I.G.I 3: Origins در حال ساخت است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی I.G.I 3: Origins معرفی شد

پس از گذشت ۱۶ سال از عرضه آخرین نسخه مجموعه محبوب IGI حال شاهد معرفی نسخه جدیدی هستیم که گفته می شود ادامه ای بر روند داستانی نسخه های قبلی خواهد بود.

این بازی طی یک کنفرانس خبری و با انتشار تریلری معرفی شده است. همانند قسمت های قبلی قرار است این عنوان در سبک شوتر اول شخص – مخفی کاری ساخته شود.

Project I.G.I و I.G.I.-2: Covert Strike دو نسخه قبلی این مجموعه است که در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۳ عرضه شدند و توانستند روی هم رفته یک میلیون نسخه فروش داشته باشند.

I.G.I 3: Origins , IGI , IGI 3 , Toadman Interactive , IGI 3: Origins , تاریخ انتشار بازی IGI 3 , داستان بازی IGI 3 

بازی IGI 3: Origins

استودیو Innerloop Studios ساخت نسخه های اول و دوم مجموعه را برعهده داشت و حال استودیو Toadman Interactive مسئولیت قسمت جدید را به گردن گرفته و گفته می شود از ساندگان قدیمی هم در این پروژه حضور دارند.

بازی I.G.I 3: Origins فعلا مراحل اولیه ساخت خود را سپری می کند و به گفته سازندگان برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

رابین فلودین مدیرعامل استودیو Toadman Interactive پیرامون ساخت IGI 3 گفته:

«من خیلی هیجان‌ زده هستم که بگویم مراحل ابتدایی ساخت بازی به‌ خوبی درحال پیشرفت است و ما یک «بازی پایه‌» خوب را ساخته‌ ایم که تجربه‌ اش در استودیو، بسیار جذاب و مفرح است.

امروز در تیزری که منتشر می‌ کنیم، قسمتی از ساخت بازیمان را که در مراحل ابتدایی‌ اش است نمایش می‌ دهیم؛ بدیهی است که با پیش‌ رفتن ساخت بازی، خیلی از جنبه‌ هایش پیشرفت خواهد کرد و از آن‌ جایی که به دریافت بازخوردها و بررسی ایده‌ های بازیکنان و هواداران علاقه‌ مند هستیم، در همین مراحل ابتدایی ساخت بازی، قسمت‌ هایی از آن را برای شما به‌ نمایش می‌ گذاریم.

دوست داریم واکنش‌ ها و ایده‌ های شما هواداران را بررسی کنیم تا بهترین بازی ممکن را به شما تحویل بدهیم.»

در ادامه می توانید تریلر رونمایی از بازی I.G.I 3: Origins را تماشا کنید.

 دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات