ویدیو: معرفی باس جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

ویدیو: معرفی باس جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

احمد هاتفی ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

استودیو From Software به تازگی تریلری از بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر کرده است که یکی از باس های غول پیکر این عنوان با نام The Chained Ogre را به نمایش در می آورد. با گیمر همراه باشید.

 

معرفی باس جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice جدیدترین اثر تاریک هیدتاکا میازاکی می باشد که همانند ساخته های قبلی این بازی ساز خلاق دارای باس های غول پیکر و عجیب و غریب می باشد.

در جدیدترین تریلر کوتاه بازی شاهد معرفی یکی از این باس ها هستیم که The Chained Ogre (غول زنجیر شده) نام دارد و از نظر ظاهری تمامی ویژگی های انسان را دارد اما قدش بسیار بلندتر از آدمیزاد است و عضلات بسیار بزرگ و قوی دارد.

Sekiro , Sekiro: Shadows Die Twice , From Software , Hidetaka Miazaki , Gameplay , گیم پلی بازی Sekiro: Shadows Die Twice , داستان بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بازی در دوران سنگُکوی ژاپن جریان دارد و کارگزدان با استفاده از این ویژگی می تواند افسانه های خاصی را در دل بازی بگنجاند تا مخاطب را دل خود غرق کند.

غول The Chained Ogre از دل افسانه های Oni و Yokai به وجود آمده است. در روزهای گذشته نیز شاهد معرفی غولی دیگر بنام Lady Butterfly بودیم که با توجه به خصوصیات ظاهری اش می توان انتظار نبردی سخت و نفس گیر با وی را داشت.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۱۹ مصادف با ۲ فروردین ۱۳۹۸ برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر داستانی بازی Sekiro: Shadows Die Twice

سیستم مورد نیاز بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بازی Sekiro: Shadows Die Twice رده بندی سنی شد

TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

TGS 2018: تریلر جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات