چارت هفتگی انگلستان، Anthem در صدر

چارت هفتگی انگلستان، Anthem در صدر

احمد هاتفی ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

بازی Anthem برخلاف نظر منتقدان در هفته اول عملکرد خوبی داشته و توانسته با فروشی که داشته در صدر چارت بازی های پرفروش هفته انگلستان قرار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

چارت هفتگی انگلستان، Anthem در صدر

پس از کلی انتظار بازی Anthem منتشر شد ولی منتقدان با نمراتی که به این عنوان داده اند تمامی امیدها را نقش بر زمین کرده اند ولی این باعث نشده است تا علاقه مندان به سمت خرید و تجربه این بازی نروند.

بازی Anthem در اولین هفته انتشارش موفق شده صدر چارت بازی های پرفروش این هفته بریتانیا را نصیب خود کند و باید دید آیا این روند در هفته های آینده ادامه خواهد داشت یا خیر.

Chart Track , Anthem , UK Chart , FIFA 19 , Far Cry New Dawn , چارت بازی های پرفروش , بازی های پرفروش انگلستان

 

بازی Far Cry New Dawn این هفته یک رتبه سقوط کرده و در دومین هفته عرضه اش صدر جدول را از دست داده و در جایگاه دوم ایستاده است.

عنوان FIFA 19 این هفته دو رتبه صعود کرده و خود را به جمع سه بازی پرفروش اول رسانده تا باری دیگر ثابت کند از بهترین عناوین ورزشی سال می باشد. این عنوان در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی Red Dead Redemption 2 نیز این هفته یک رتبه سقوط داشته و رده چهارم را ازآن خود کرده است. Metro Exodus نیز در دومین هفته انتشارش به سر می برد و نسبت به هفته قبل ۳ پله سقوط داشته و به میانه جدول یعنی رتبه ۵ رسیده است.

بازی ریسینگ Forza Horizon 4 این هفته باری دیگر توانسته خود را به جمع ده بازی پرفروش برساند و رتبه ششم را به نام خود بزند.

Chart Track , Anthem , UK Chart , FIFA 19 , Far Cry New Dawn , چارت بازی های پرفروش , بازی های پرفروش انگلستان

عنوان New Super Mario Bros. U Deluxe نسبت به هفته گذشته تغییری را نداشته و در همان رتبه هفتمش باقی مانده است. بازی Mario Kart 8 Deluxe هم نسبت به هفته قبل یک رده صعود کرده و در رده هشتم قرار گرفته است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 که هفته قبل در رده دهم قرار گرفته بود این هفته توانسته یک رده صعود کند و به رده نهم دست پیدا کند. در نهایت شاهد بازی Super Smash Bros. Ultimate در جایگاه دهم هستیم که دوباره توانسته خود را به جمع ده بازی پرفروش برساند.

در ادامه می توانید جدول بازی های پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید:

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی
۱ Anthem
۲ ۱↓ Far Cry New Dawn
۳ ۵↑ FIFA 19
۴ ۳↓ Red Dead Redemption 2
۵ ۲↓ Metro Exodus
۶ ۱۵↑ Forza Horizon 4
۷ ۷ New Super Mario Bros. U Deluxe
۸ ۹↑ Mario Kart 8 Deluxe
۹ ۱۰↑ Call of Duty: Black Ops 4
۱۰ ۱۱↑ Super Smash Bros. Ultimate

 

 


بیشتر بخوانید:

نمرات بازی Anthem مشخص شد

نمرات بازی Crackdown 3 مشخص شد

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Left Alive با محوریت کاراکترهای بازی

بازی جدید کمپانی Bethesda در فروشگاه آمازون

اطلاعاتی درباره شخصیت زن بازی Death Stranding

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات