Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

امیر پورمحمد ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

بررسی اخبار منتشر شده در مورد احتمال ساخته شدن قسمت چهارم فیلم ساعت شلوغی (Rush Hour 4). با گیمر همراه باشید.

 

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

با توجه به گفته های آقای کریس تاکر (Chris Tucker) بازی گر نقش اول سری فیلم های ساعت شلوغی، فیلم نامه اولیه قسمت چهارم از مجموعه فیلم های ساعت شلوغی هم اکنون در کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) نوشته شده و آماده است ولی نیازمند کمی تغییرات است. وی در ادامه مصاحبه در مورد احتمال ساخته شدن فیلم اینگونه افزودن:

«در حال حاضر ما در حال کار بر روی برخی از اشکالات فیلم نامه ای هستیم. اما انتظار می رود به زودی وارد مراحل تولید شویم. اما فعلاً برخی مشکلات مانع شروع تولید شده اند. ما در حال کار بر روی این مشکلاتیم.»


بیشتر بدانید: Chris Tucker: فیلم Rush Hour 4 ساخته می شود


متأسفانه در این مصاحبه خبری از آقای جکی چان (Jackie Chan)دوست داشتنی نبود ولی آقای تاکر از سوی وی چند کلمه ای در مورد ساخته شدن فیلم گفتند:

«هم من می خواهم این فیلم ساخته شود و هم دوست عزیزم آقای چان. از سویی نیز پس از اعلام نظر مساعد توسط هر دوی ما کمپانی نیز خواستار ساخته شدن این فیلم است. در نتیجه ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که این اتفاق هر چه سریع تر به وقوع بپیوندد. این فیلم بر روی دست سه قسمت قبلی خواهد زد و شلوغ تر از هر ساعت شلوغی که تا کنون ساخته شده است خواهد بود. آقای چان نیز به صورت با تمام وجود مشارکت در این فیلم است.»

فیلم,سینما,فیلم جدید,بازیگران فیلم ساعت شلوغی,ساعت شلوغی چهار,ساعت شلوغی چهار ساخته می شود,تاریخ اکران فیلم ساعت شلوغی چهار,آخرین فیلم جکی چان,جکی چان و کریس تاکر,ساعت شلوغی 2019, Rush Hour 4, Jackie Chan, Chris Tucker

اولین قسمت مجموعه فیلم های ساعت شلوغی ابتدا در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و تحولی عظیم در الحاق صنعت فیلم سازی آسیایی و آمریکایی بود. این فیلم که به دو زبان انگلیسی و چینی ساخته شد توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. قسمت دوم با کمی اختلاف از قسمت اول اکران شد و تونست موفقیت های قسمت اول را تکرار کند. ولی قسمت سوم با تأخیری طولانی مدت و اکران در سال ۲۰۰۷ توانست رکورد های دو قسمت قبل را بشکنت و به فروش باور نکردی برسد.

تا کنون تاریخ دقیقی برای اکران و یا حتی شروع فیلم برداری این فیلم اعلام نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

اولین ویدیو: تریلر فیلم John Wick 3: Parabellum منتشر شد

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات