کنسرت مارشملو در بازی Fortnite ده میلیون نفر تماشاگر داشت

کنسرت مارشملو در بازی Fortnite ده میلیون نفر تماشاگر داشت

احمد هاتفی ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

جف کیلی در حساب رسمی توییتر خود  اعلام کرده است که کنسرت مارشملو در بازی Fortnite بیش از ۱۰ میلیون نفر تماشاگر زنده داشته است. با گیمر همراه باشید.

 

کنسرت مارشملو در بازی Fortnite ده میلیون نفر تماشاگر داشت

طی چند رو گذشته استریمرهای معروف اعلام کرده بودند که مارشملو کنسرت بزرگی را در بازی فورتنایت برگزار خواهد کرد که به وقت ایران ساعت ۱۰:۳۰ روز شنبه بود.

همانطور که انتظار می رفت این کنسرت با شکوه هرچه تمام برگزار شد و گیمرهای بسیاری از سرتاسر جهان شاهد این رویداد بودند. جف کیلی در ادامه آمار جالبی از این کنسرت ارائه داده است.

Fortnite , Epic Games , Battle Royale , MarshMello , People Can Fly , کنسرت فورتنایت , مارشملو

وی در توییتر خود نوشته است که بیش از ۱۰ میلیون نفر کنسرت مارشملو در بازی Fortnite را به‌ صورت زنده تماشا کرده‌ اند و همچنین اعلام شده است که میلیون‌ ها نفر هم به‌ صورت آنلاین و خارج از حالت مخصوص داخل بازی، این کنسرت را تماشا کرده‌ اند.


بیشتر بدانید: پشتیبانی نسخه موبایل Fortnite از کنترلرهای بی‎‌سیم


اپیک گیمز از معدود  استودیوهایی است که راه سرگرم کردن کاربرانش را به خوبی می داند و همیشه تنوع در کارهایش مشاهده می شود.

کنسرت مارشملو در منطقه Pleasent Park برگزار شد که در جریان آن شاهد نورپردازی‌ های مختلف و رقصیدن کاراکترهای فورتنایت با ظاهر هولوگرافیک بودیم.

Fortnite , Epic Games , Battle Royale , MarshMello ,  People Can Fly , کنسرت فورتنایت , مارشملو

طی این کنسرت قابلیت های ویژه ای هم برای کاربران در نظر گرفته شده بود تا بیش از پیش از کنسرت لذت ببرند؛ یکی از این قابلیت ها این بود که بزیکنان می توانستند به پرواز دربیایند.

همچنین در این کنسرت قابلیت استفاده از سلاح ها کاملا بسته شده بود و همچنین نوار HUD صفحه نمایش هم غیرفعال شد تا یک حالت سینمایی برای بازیکنان ایجاد شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: حال و هوای زمستانی در فصل هفتم بازی Fortnite

تعداد کاربران بازی Fortnite به ۲۰۰ میلیون نفر رسید

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات