ویدیو: تریلر داستانی بازی Far Cry New Dawn

ویدیو: تریلر داستانی بازی Far Cry New Dawn

احمد هاتفی ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Ubisoft به تازگی تریلری از بازی Far Cry New Dawn منتشر کرده است که علاوه بر مبارزات و درگیری ها نگاهی هم به داستان بازی دارد. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر داستانی بازی Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn عنوان جدیدترین نسخه این مجموعه است که دنباله ای بر بازی Far Cry 5 می باشد و ۱۷ سال پس از این نسخه روایت می شود.

در ترلر جدید بازی شاهد نمایشی سینماتیک از بازی هستیم و همچنین دیالوگ هایی هم رد و بدل می شوند که شنیدنشان خالی از لطف نخواهد بود. این نسخه هم در سرزمین Hope County جریان دارد با این تفاوت که باید در محیط آخرالزمانی به ماجراجویی بپردازید.


بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی Far Cry 5 – زمانی که اعتقادات فدا می‌شوند


Far Cry٬ Far Cry 5٬ Far Cry New Dawn٬ Trailer٬ Ubisoft٬ , اطلاعات بازی٬ تریلر بازی٬ داستان بازی

Far Cry New Dawn

میکی و لو خواهران دوقلوی هستند که نقش اصلی را در این بازی ایافا خواهند کرد. آن ها قصد دارند از راه خشونت و غارت به زندگی خود ادامه دهند.

این دو به قدری جاه طلب هستند که قدرت را پول جدید می نامند و باور دارند کسی که قدرت داشته باشد، اعتبار نیز خواهد داشت. حال گروهی از بازماندگان گروهی با نام New Eden تشکیل داده اند تا به مبارزه با میکی و لو بپردازند.

گروه New Eden برای قدرتمند شدن پیش جوزف سید رفته اند که در نسخه Far Cry 5 به خوبی با او آشنا شده ایم. بازی Far Cry New Dawn در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ برای PS4، Xbox One و PC با قیمت ۳۹.۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز بازی Far Cry New Dawn مشخص شد

TGA 2018: تریلر Far Cry New Dawn منتشر شد

ویدیو: فیلم کوتاه Far Cry 5 منتشر گردید

تاریخ انتشار بازی Far Cry 3 Classic Edition

نمرات بازی Far Cry 5 مشخص شد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات