اطلاعات جدید بازی Halo Infinite

اطلاعات جدید بازی Halo Infinite

احمد هاتفی ۰۱ دی ۱۳۹۷ نظرات

استودیو ۳۴۳Industries طی یک لایو استریم به تازگی اطلاعات و جزئیات جدیدی را از بازی Halo Infinite منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید بازی Halo Infinite

Halo Infinite یکی از پروژه های مورد انتظار کربران ایکس باکس می باشد که به تازگی طی یک لایو استریم اطلاعات جدیدی از آن ارائه شده است.

مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018 حضور پررنگی داشت و توانست با اخبار مختلفی طرفدارانش را هیجان زده کند، در کنار معرفی بازی های مختلف شاهد معرفی جدیدترین قسمت مجموعه Halo یعنی Halo Infinite بودیم که استودیو ۳۴۳Industries مسئولیت ساختش را برعهده دارد.

طبق این لایو استریم، ۳۴۳Industries در حال کار روی یک موتور بازی سازی جدید برای ساخت Halo Infinite است. این امر ممکن است عرضه بازی مذکور را تا بعد از سال ۲۰۱۹ به تعویق بیندازد.

343Industries٬ Halo٬ Halo 5: Guardians٬ Halo Infinite٬ xbox٬ اطلاعات بازی٬ ایکس باکس٬ پی سی٬ تاریخ انتشار بازی Halo Infinite٬

Halo Infinite

استودیو سازنده فعلا مشغول آزمایش حالت Split-screen چهار نفره در موتور جدید است و انتظار می‌ رود که این حالت در بازی Halo Infinite وجود داشته باشد. در جریان لایو استریم استودیو ۳۴۳Industries اعلام شد که شخصی‌ سازی زره در بازی Halo Infinite با الهام از سیستم موجود در بازی Halo: Reach طراحی شده است.

همچنین آن دسته از بازیکنانی که در بازی Halo 5: Guardians به سطح ۱۵۲ رسیده‌ اند در بازی Halo Infinite یک پاداش ویژه دریافت خواهند کرد که سازندگان تا‌کنون آن را معرفی نکرده‌ اند.

343Industries٬ Halo٬ Halo 5: Guardians٬ Halo Infinite٬ xbox٬ اطلاعات بازی٬ ایکس باکس٬ پی سی٬ تاریخ انتشار بازی Halo Infinite٬

Halo Infinite

استودیو ۳۴۳Industries در جریان این لایو استریم فلش بکی به گذشته می زند و از بازی Halo 5 نمایشی نشان می دهد. همچنین به این نکته اشاره شده است که موارد زیادی در رابطه با شخصی‌ سازی زره و Emblem برای اضافه کردن به این بازی باقی نمانده است.

با توجه به این که به صراحت گفته نشده است، اما کاهش محتویات پس از عرضه بازی Halo 5: Guardians را می‌ توان نتیجه تمرکز بیشتر استودیو ۳۴۳Industries روی ساخت بازی Halo Infinite دانست.

Halo Infinite در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم های Xbox و PC منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: بازی Halo Infinite معرفی شد

ویدیو: معرفی بازی جدید سازندگان سابق Halo و Battlefield با نام Scavengers

تم جدید و رایگان بازی The Last of Us 2 در دسترس کاربران PS4 قرار گرفت

تصویر جدید بازی Halo Infinite

تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades تاخیر خورد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات