تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Morta Kombat 11

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Morta Kombat 11

احمد هاتفی ۲۱ آذر ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Nether Realm در ادامه اخبار بازی Morta Kombat 11، تاریخ عرضه نسخه بتای این بازی را معلوم کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Morta Kombat 11

در جریان TGA 2018 شاهد معرفی بازی Morta Kombat 11 بودیم و شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین و هیجان انگیزترین خبرهایی بود که طی این رویداد اعلام شد.

استودیو ندررلم اعلام کرده بود در سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار نسخه بتای بازی خواهیم بود و حال شاهد اعلام زمان دقیق این عنوان هستیم.

Mortal Kombat 11 , Mortal Kombat , The Game Awards 2018 , The Game Awards , Nether Realm , تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat 11 , تاریخ عرضه بازی Mortal Kombat 11 , بتای بازی Mortal Kombat 11 , نسخه بتای بازی Mortal Kombat 11 , بتای بازی مورتال کمبت 11

Mortal Kombat 11

بنابراین کسانی که این بازی را پیش خرید نند می توانند در ماه مارس ۲۰۱۹ به نسخه بتا دسترسی داشته بانشد. در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۷ استودیو ندررلم رویدادی برگزار خواهد کرد و انتظارمی رود طی این رویداد اطلاعات زیادی از بازی منتشر شود و همچنین گیم پلی مفصلی از آن پخش شود و در نهایت سیستم مورد نیاز بازی معلوم شود.

این رویداد بطور همزمان در دو شهر لس آنجلس و لندن برگزار خواهد شد و سازندگان در مورد داستان بازیخری و همچنین گیم پلی آن اطلاعاتی را عرضه خواهند کرد.

پیش خرید کنندگان بازی مورتال کمبت ۱۱ می توانند کاراکتر شاون کان را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.

 

 


بیشتر بخوانید:

اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

TGA 2018: تریلر معرفی Mortal Kombat 11

آپدیت جدید Injustice 2 با محوریت متعادل‌سازی شخصیت‌های بازی

نسخه PC بازی Injustice 2 منتشر شد

ویدیو: تریلر بازی Injustice 2 با محوریت شخصیت Sub-Zero

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات