TGA 2018: اولین شخصیت بسته الحاقی بازی Super Smash Bros Ultimate

TGA 2018: اولین شخصیت بسته الحاقی بازی Super Smash Bros Ultimate

احمد هاتفی ۱۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

طی مراسم The Game Awards 2018 معلوم شد که شخصیت Joker از بازی Persona 5 در بازی Super Smash Bros Ultimate حضور خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

TGA 2018: اولین شخصیت بسته الحاقی بازی Super Smash Bros Ultimate

از جدیدترین اخبار بازی های ویدیویی این است که بازی Super Smash Bros Ultimate به تازگی منتشر شده و می توان گفت یکی از قدرتمندترین انحصاری کنسول نینتندو سوییچ محسوب می شود.

طی مراسم The Game Awards 2018 مشخص شد که کاراکتر Joker از بازی Persona 5 به عنوان اولین شخصیت اضافی توسط یک بسته الحاقی به بازی افزوده خواهد شد.

Super Smash Bros Ultimate , Persona 5 , Joker , TGA 2018 , The Game Awards 2018 , اولین بسته الحاقی Super Smash Bros Ultimate , دی ال سی بازی Super Smash Bros Ultimate

Super Smash Bros Ultimate

اولین بسته الحاقی بازی Super Smash Bros Ultimate دارای ۵ کاراکتر خواهد بود که اولین آن ها طی مراسم TGA 2018 رونمایی شده است. این بسته الحاقی به قیمت ۶ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت؛ البته دارندگان سیزن پس بازی می توانند در زمان انتشار DLC، آن را اریگان در اختیار داشته باشند.

احتمالا شخصیت جوکر اوایل سال آینده میلادی و پس از شخصیت Piranha Plant در دسترس قرار بگیرد. در ادامه می توانید تریلر معرفی شخصیت جوکر در بازی Super Smash Bros Ultimate را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

TGA 2018: تریلر Far Cry New Dawn منتشر شد

جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد

TGA 2018: تاریخ انتشار بازی Rage 2 معلوم شد

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه ایکس باکس

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه پلی استیشن

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات