معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

علیرضا زمانی ۱۴ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بازی Kingdom New Lands یک بازی بسیار زیبا با گرافیکی نفس گیر است که گاهی حس یک بازی استراتژیک را میدهد و گاهی حس یک بازی ساید اسکرولر. پس با گیمر همراه باشید برای بررسی این بازی. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

بازی Kingdom: New Lands نسخه ی کامل شده ی بازی Kingdom است که توسط Raw Fury برای PC منتشر شد و در همان روز های اول شاهد موفقیت بسیار خوبی بود. ما هم اکنون شاهد پورت شدن این بازی بر روی پلتفرم موبایل هستیم. باید گفت که تیم توسعه دهنده ی بازی پورت بسیار خوبی را منتشر کرده اند که بسیار عالی عمل می کند و زیبایی نسخه ی PC را نیز با خود به همراه دارد.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

بازی Kingdom: New Lands در کل درباره ی مدیریت پادشاهی خودتان است. تا به حدی که در مواقعی بازی شبیه به یک بازی مدیریتی می شود. شما به عنوان یک پادشاه باید از تاج خود محافظت کنید که اگر دشمنان و هیولا هایی که شب به به قلعه شما حمله می کنند تاج شما را بدزدند شما دیگر پادشاه نیستید. همان طور که خود بازی نیز می گوید No Crown No King. بازی در کل با خود یک حس ناتوانی دارد چون تمام اعمالی که داخل بازی انجام میدهید به صورت غیر مستقیم اثر گذار هستند. و این راه غیر مستقیم پرداخت طلا است به گونه ای که اگر بخواهید از جایی محافظت کنید باید با طلا هایتان کماندار به کار گیرید یا اگر می خواهید در سرزمینتان چیزی بنا کنید باید از کارگران کمک بخواهید.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

حس ناتوانی زمانی تشدید می شود که بدانید بر روی این کمان دارها یا کارگران خود هیچ کنترلی ندارید و آنها کاملا سرخود هستند و باید رفتار آنها را یاد بگیرید و با این روش آنها را کنترل کنید. اما همراه با این یادگیری شکست های پی در پی وجود دارد. یک اشتباه کوچک یا ساخت بنایی با زمانبندی نادرست می تواند به شکست شما منجر شود. دشمنان شما به هیچ چیز در مقابلشان رحم نمیکنند و هر شب قوی تر از شب قبلی به سراغ شما می آیند.

 

قسمت خوشایند و لذت بخش بازی اکتشافاتی است که در دنیا و سرزمین خود انجام میدهید دقیقا همان طور که بازی بعد از پایان آموزش بسیار کوتاه خود می گوید بساز، گسترش بده، اکتشاف کن. به همین دلیل من خیلی درباره ی سیستم ها و مکانیک های بازی نمی نویسم ولی این را می توانم بگویم که این مکانیک ها به خوبی ساخته و پیاده سازی شده اند و این اکتشافاتی که انجام خواهید داد قسمت اعظم تجربه لذت بخش بازی خواهند بود.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

بازی در کل داستانی ندارد. هیچ دلیلی برای انکه شما چرا در این جزیره ها هستید یا اینکه چرا این ارتش از هیولا ها به دنبال تاج و طلای شما هستند گفته نشده است. بازی در چند دقیقه ی اول یک آموزش کوتاه به شما می دهد و دیگر تمام شما کاملا در این دنیای خطرناک با هیچ کمکی رها شده اید.

 

هدف مراحل بازی این گونه است که آنقدر باید دوام بیاورید تا کشتی خود را تعمیر کنید سپس عده ای از افراد خود را جمع کنید و به جزیره ی دیگر بروید. بازی یک جنبه ی روگ لایکی نیز دارد که اگر شکست بخورید به خانه ی اول برمیگردید و باید همه چیز را از اول شروع کنید.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

همانطور که قبلا بیان شد قسمت خوبی از بازی همان اکتشاف دنیا است و زمانی که دیگر چیزی برای اکتشاف نیست بازی ضعف خود را نشان می دهد. این مورد باعث میشود که با به پایان رساندن بازی دیگر اشتیاقی برای بازگشت به آن نداشته باشید. چون که بازی دیگر چیزی برای نشان دادن ندارد. گفتی است که مراحل پایانی بازی نیز بسیار طولانی هستند به گونه ای که یک روز طول می کشد تا از این سر مرحله به سر دیگر مرحله برسید و این مانعی اساسی برای مدیریت درست سربازان و بقیه ی موارد است.

 

گرافیک بازی Kingdom: New Lands در یک کلام عالی میباشد. سبک پیکسلی و رترو بازی به آن زیبایی خاصی می دهد همراه با اینکه سازندگان بازی دقت بسیار زیادی به جزئیات داده اند. از مه صبحگاهی بازی تا شعله مشعل به خوبی طراحی شده اند. همچنین صداگذاری و موسیقی بازی نیز فوق العاده می باشد.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

با این حال بازی در گوشی های قدیمی و نه چندان قدرتمند دچار مشکل افت فریم است. این افت فریم در مراحل پایانی بازی زمانی که تعداد دشمنان زیاد می شود بسیار اذیت کننده و مشکل ساز است.

ولی در کل پورت بازی به خوبی انجام شده است تا به حدی که کنترلر های بازی بسیار طبیعی به نظر می رسند. به نوعی که کافیست انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا به چپ بروید و برعکس. برای سکه دادن نیز تپ کردن انگشتتان کافیست.

معرفی و بررسی بازی موبایل Kingdom: New Lands

در نهایت درباره ی بازی Kingdom: New Lands باید گفت که یک بازی بسیار زیبا و جذاب است ولی زمانی که با پایان میرسد دیگر حرفی برای گفتن ندارد. با این حال این بازی یک از زیبا ترین بازی های پلتفرم موبایل است و تجربه ای متفاوت به بازیکن انتقال میدهد. اگر دستگاه چندان قدرتمندی ندارید بهتر است این بازی را در پلتفرم PC تجربه کنید. اگر این چنین نیست این بازی را به هیچ عنوان از دست ندید.

iOS , iPhone , Apple , PUBG , Fortnite , بازی های برتر ای او اس , بهترین بازی های ios 2018 , معرفی بهترین بازی های رایگان آیفون , بهترین بازی های ios 2018 , معرفی بهترین بازی های رایگان آیفون , بهترین بازی ios , بهترین بازی های رایگان اپل استور , معرفی بهترین بازی های رایگان آیفون 2018 , بازی PUBG , نسخه موبایل بازی PUBG , نسخه ایفون بازی PUBG , نسخه ایفون بازی فورتنایت , نسخه موبایل بازی فورتنایت , فورتنایت , پابجی , ایفون , ای او اس , بازی موبایل , بازی ای او اس , بازی LIMBO , بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery , بازی Asphalt 9: Legend , بازی Donut County , بازی Shadowgun Legends , بازی The Room: Sins , بازی Florence

Review, Game, Mobile Game, Android, Pandoraid, Pandoraid Game, بازی معرفی بازی, اندروید Pandoraid, بررسی بازی اندروید, معرفی بازی, نقد بازی, نقد و بررسی بازی, نقد و بررسی بازی Pandoraid,


بیشتر بخوانید:

معرفی و بررسی بازی موبایل Alto’s Adventure

معرفی و بررسی بازی Minecraft: Pocket Edition

تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades تاخیر خورد

معرفی و بررسی بازی موبایل Cut The Rope: Magic

معرفی و بررسی بازی موبایل Pandoraid

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات