تاریخ عرضه بازی Command & Conquer: Rivals

تاریخ عرضه بازی Command & Conquer: Rivals

احمد هاتفی ۱۰ آبان ۱۳۹۷ نظرات

پس از ماه ها، کمپانی الکترونیک آرتز تاریخ انتشار بازی Command & Conquer: Rivals را اعلام کرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Command & Conquer: Rivals جدیدترین نسخه این مجموعه استارتژیک می باشد که در نمایشگاه E3 2018 معرفی شده بود. البته این نسخه مخصوص گوشی های تلفن همراه می باشد که بسیار تعجب برانگیز می باشد.

با تمامی این اوصاف این بازی در تاریخ ۱۳ آذر ماه برای پلتفرم های iOS و Android منتشر خواهد شد.

کمپانی EA قصد دارد با انتشار این بازی برای گوشی های موبایل دنیای جدیدی را در این کمپانی ایجاد کند و همچنین بخش مهمی از تورنومنت ها و مسابقات آنلاین در بازی های موبایل را در دست بگیرد.

Command & Conquer , Command & Conquer: Rivals , E3 2018 , iOS , Android , تاریخ انتشار بازی Command & Conquer: Rivals , تاریخ عرضه بازی Command & Conquer: Rivals

Command & Conquer: Rivals

 

این مسابقات Rivals Champions نام دارد و به شکلی طراحی شده‌ است که هر بازیکن نسبت به رنک و مقام خود به مبارزه با سایر افراد می‌ رود تا مشکلی از نظر عدم تعادل در رقابت‌ ها ایجاد نشود.

با پیروزی در هر بازی هم پاداش‌ هایی به بازیکن‌ ها داده می‌ شود و بازیکنان می‌ توانند با پیشرفت خود به رتبه‌ های بالای لیدربوردهای Rivals Champions وارد شوند.

مدیر کل استودیوهای EA در باره بازی می گوید:

«ما قصد طراحی بازی استراتژی هم‌ زمانی را داشته‌ ایم که بازیکن‌ های موبایل را وارد رقابت‌ های نفس‌ گیر و مهیجی کند که در آن‌ مهارت و استراتژی‌ های هر فرد مهم‌ ترین عامل پیروزی خواهد بود. نبردهایی سخت و نزدیک که عواملی مثل کنترل مناسب واحدها و تصمیمات صحیح می‌ توانند باعث بازگشت بازیکنی که از حریف خود عقب افتاده است بشوند.

از بازخوردهای بازیکن‌ ها در زمان عرضه نسخه اولیه و آزمایشی Rivals هیجان‌ زده شدیم و آن‌ ها به ما کمک کردند نسخه نهایی را که در ماه دسامبر منتشر می‌ شود، بهتر و کامل‌ تر کنیم.

در آینده و مسیری که سال بعد به سمت ورزش‌ های الکترونیک داریم هم به همکاری نزدیک خود با بازیکن‌ ها ادامه خواهیم داد.»

Command & Conquer , Command & Conquer: Rivals , E3 2018 , iOS , Android , تاریخ انتشار بازی Command & Conquer: Rivals , تاریخ عرضه بازی Command & Conquer: Rivals

Command & Conquer: Rivals

 

برای این که از مزایای بیشتر بازی بهره مند شوید می توانید قبل از انتشار بازی با ورود با سایت کمپانی الکترونیک آرتز در بازی ثبت نام کنید.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: بازی‌های کنسول PlayStation Classic معرفی شدند

بازی‌های انحصاری PS Classic با توجه به منطقه جغرافیایی

۱۳ بازی وحشتناک iOS

نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات