ویدیو: گیم‌پلی‌های جدید بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

ویدیو: گیم‌پلی‌های جدید بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

احمد هاتفی ۲۹ مهر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Bandai Namco به تازگی دو گیم پلی جدید از عنوان Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر کرده است که مراحل ششم و هفتم این بازی را به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

گیم پلی های جدید بازی Ace Combat 7 مراحل ششم و هفتم بازی را به نمایش در می آورند که لحظه های نفس گیر و جذابی را در دل خود جای داده اند.

مرحله ششم Long Day نام دارد که در یک محیط بیابانی جریان دارد و شما در آن باید به پایگاه Erusean حمله کنید. با توجه به ویدیو‌های منتشر شده، شاهد موشک‌ های Super Hornet و QAAM در جنگنده‌ های این بازی هستیم.

نام مرحله هفتم نیز First Contact می باشد که قصد دارد مخاطب را با کاراکتر اصلی بازی اشنا کند.

در این تریلر کاراکتر اصلی به کمک هم‌ رزمان خود برای نابودی رادار‌ها و ضدهوایی‌ های دشمن اقدام می‌ کند. جنگنده F-22A Raptor در حالی که مجهز به موشک‌ های QAAM شده است، به تخریب کردن پایگاه دشمن می‌ پردازد. پشت ابر‌ها، کوه‌ ها و صخره‌ های بلندی پنهان شده‌ اند که قصد دارند روند این مرحله را برای خلبانان دشوار کنند.

Ace Combat٬ Ace Combat 7٬ Ace Combat 7: Skies Unknown٬ Bandai Namco٬ PS4٬ اطلاعات بازی Ace Combat 7: Skies Unknown٬ تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown٬

Ace Combat 7

 

قابلیت عوض کردن دید دوربین در این نوع مواقع به کمک کاربران می‌ آید تا میدان دید کاربران را گسترش دهد. اما باز با این حال برخی اوقات مه به قدری محیط بازی را در بر می‌ گیرد که تغییر دادن دوربین نیز به یاری شما نمی‌ آید.

در اواسط مرحله، بازی وارد یک صحنه سینمایی می‌ شود که شما را با خطرات آن محیط آشنا می‌ کند. برای مثال طوفان می‌ تواند در رابط کاربری (UI) شما اختلال ایجاد کند.

نسخه Xbox One و PS4 این عنوان در تاریخ ۲۸ دی ماه عرضه خواهد شد اما کاربران PC باید تا ۱۲ بهمن ماه منتظر بمانند.

  • گیم پلی مرحله ششم بازی

 برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

  • گیم پلی مرحله هفتم بازی

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

نسخه کالکتور بازی Ace Combat 7: Skies Unknown معرفی شد

TGS 2018: گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

گیمزکام ۲۰۱۸: گیم‌پلی Ace Combat 7: Skies Unknown

بیش از ۳۰ هواپیما جنگی در بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

ویدیو: گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات