مشکل کرش کنسول PS4 توسط پیام ناشناس حل شد

مشکل کرش کنسول PS4 توسط پیام ناشناس حل شد

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی سونی در اخبار جدیدی اعلام کرده است که مشکل کرش کردن کنسول PS4 پس از دریافت پیام ناشناس، حل شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چند روز پیش بود که عده ای در Reddit اعلام کردند پیامی از طرف فردی ناشناس دریافت کرده اند و پس از بازکردن پیام کنسول آن ها و حتی کنترلرهایشان فریز شده و مجبور شده اند کنسول را به تنظیمات کارخانه بازگردانند.

در همان روز اعلام شد راه حل موقتی این است که به قسمت پیام ها بروید و در این قسمت اگر به دوستان خود اعتماد دارید، دریافت پیغام‌ ها را بر روی حالت Friends بگذارید. اگر هم مایلید هیچ چیز دریافت نشود از No One استفاده کنید.

علاوه بر این گزینه، سونی روش بهتری را ارائه کرده است که در جریان آن می‌ توانید کنسول PS4 را بدون نیاز به تنظیمات کارخانه، در حالت عادی قرار بدهید. کمپانی سونی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که کاربران ابتدا می‌ توانند از طریق برنامه موبایل پلی‌ استیشن، پیام ناشناسی دریافتی را پاک کنند؛ در ادامه وارد Safe Mode کنسول شوند و با انتخاب گزینه پنجم، مشکل مربوطه را حل کنند.

در انتها سونی اعلام کرده است که اگر کاربری را مشاهده کردید که از این نوع پیام‌ها استفاده می‌کند، از طریق بخش ابزار گزارش، آن را به سونی گزارش دهید.

حال سونی اعلام کرده است که این مشکل بطور کامل برطرف شده است و نگرانی از این نظر وجود ندارد.

 

 


بیشتر بخوانید:

گلیچ جدید PS4 کاربران را به تنظیمات کارخانه می‌فرستد

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

آپدیت ۵.۴۱ بازی Fortnite منتشر شد

Pax West 2018: حالت جدید بازی Fortnite معرفی شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات