ویدیو: تریلر بخش داستانی بازی Battlefield V

ویدیو: تریلر بخش داستانی بازی Battlefield V

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Dice در جدیدترین اخبار بازی Battlefield V تریلری منتشر کرده است که بخش داستانی این عنوان را به نمایش در می آورد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Battlefield V جدیدترین نسخه مجموعه بتلفیلد هست که قرار است ما را به دل جنگ جهانی دوم ببرد و وقایع آن زمان را برایمان بازگو کند. Battlefield V در کنار بخش آنلاین دارای بخش تک نفره یا همان داستانی می باشد که به تازگی تریلری از این بخش منتشر شده است.

در بازی Battlefield 1، استودیو دایس بخش داستانی را در قالب چند ماموریت جدا از هم که هرکدام در بخشی از جنگ جهانی اول جریان داشتند ارائه کرد و این بار هم شاهد فرمت مشابهی خواهیم بود و در بخش داستانی بازی، نبرد‌های مختلفی را در قسمت‌ های مختلفی از جنگ جهانی دوم تجربه خواهیم کرد که در هر کدام از آن‌ ها، با کاراکتر خاصی همراه خواهیم شد.

Battle Royale٬ Battlefield٬ Battlefield V٬ Dice٬ EA٬ اطلاعات بازی٬ بازی٬ بتای بازی Battlefield V٬ تاریخ انتشار بازی Battlefield V٬

Nordlys یکی از بخش‌ های قسمت داستانی بازی می باشد که در آن، در قالب یک شخصیت زن باید در کشور نروژ که توسط نازی‌ ها تصرف شده است، مبارزه کنید.

در Under No Flag، بازیکنان همراه با یک سرباز انگلیسی به مبارزه خواهند پرداخت؛ در Tirailleur، با سرباز‌های اهل کشور سنگال همراه خواهیم بود که برای ارتش کشور فرانسه می‌ جنگند و در The Last Tiger هم شاهد نبرد‌های خدمه یک تانک خواهیم بود.

بازی Battlefield V ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ مهرماه منتشر شود اما با یک وقفه یک ماهه در تاریخ ۲۹ آبان ماه در دسترس خواهد بود.

در ادامه می توانید تریلر بخش داستانی بازی بتلفیلد V را مشاهده کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield V

تاریخ انتشار بازی Battlefield V تاخیر خورد

حالت آنلاین بازی Battlefield V معرفی شد

مجموعه Crysis به سرویس Backward Compatibility افزوده شد

نقد و بررسی بازی Far Cry 5 – زمانی که اعتقادات فدا می‌شوند

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات