تاریخ انتشار بازی Battlefield V تاخیر خورد

تاریخ انتشار بازی Battlefield V تاخیر خورد

احمد هاتفی ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Dice اعام کرده است بازی Battlefield V که قرار بود اواخر مهرماه منتشر شود، با یک ماه تاخیر در آبان ماه عرضه خواهد شد. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید. همراه گیمر باشید.

 

Battlefield V جدیدترین نسخه از این مجموعه می باشد که این بار قرار است مام را به زمان جنگ جهانی دوم ببرد. این بازی از همان روزهای اول معلوم شد که مهرماه منتشر خواهد شد اما حال اخباری مبنی بر تاخیر خوردن آن منتشر شده است.

استودیو Dice در بیانیه ای این تاخیر را این گونه توضیح د اده است:

«ما قصد داریم تا یک سری تغییرات جزئی دیگر در هسته گیم‌ پلی بازی اعمال کنیم و به همین دلیل هم به کمی زمان بیشتر برای توسعه بازی نیاز خواهیم داشت.»

Battlefield٬ Battlefield V٬ Dice٬ EA٬ EA Access٬ Gamescom 2018٬ اطلاعات بازی٬ بازی٬ بتای بازی Battlefield V٬ تاریخ انتشار بازی Battlefield V٬

 

البته این بیانیه تنها می تواند یک دلیل ظاهری باشد! چرا که در ماه های پیش رو بازی های مختلفی از جمله Red Dead Redemption 2 و Call of Duty: Black Ops 4 منتشر خواهند شد و از آنجایی که پیش فروش بازی Battlefield V چندان قابل قبول نبوده است، شاید سازندگان در صدد این هستند تا در بازه زمانی خلوتی اقدام به انتشار بازی کنند.

البته در چند وقته اخیر اخباری از در دسترس نبودن یک سری ویژگی‌ های Battlefield V در هنگام انتشار به گوش می رسید که شاید این تاخیر باعث شود تا این ویژگی‌ ها هم در زمان انتشار در دسترس باشند.

بنابراین باید در تاریخ ۲۹ آبان منتظر ارائه بازی Battlefield V باشیم.

 

 


بیشتر بخوانید:

گیمزکام ۲۰۱۸: معرفی کلاس‌های مختلف بازی Battlefield V

گیمزکام ۲۰۱۸: باندل Xbox One X بازی Battlefield V معرفی شد

تاریخ انتشار نسخه بتای عمومی بازی Battlefield V مشخص شد

ویدیو: تریلر گیمزکام ۲۰۱۸ بازی Battlefield V

تاریخ آلفای محدود بازی Battlefield V فاش شد

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات