توصیه کارگردان بازی God of War به عوامل استودیو Telltale Games

توصیه کارگردان بازی God of War به عوامل استودیو Telltale Games

احمد هاتفی ۰۸ مهر ۱۳۹۷ نظرات

کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War، در اقدامی انسان دوستانه به حمایت از کارمندان اخراج شده استودیو Telltale Games پرداخته است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

پس از اتفاقات تلخی که برای کارمندان استودیو Telltale Games افتاد و تقریبا ۲۵۰ نفر از این استودیو موفق اخراج شد، بسیاری از واکنش ها را به دنبال داشت.

در راستای این اخبار، بسیاری این سوال را مطرح کردند که آثار در دست ساخت این استودیو چه بر سرشان خواهد آمد و از همه مهم تر فصل آخر بازی The Walking Dead که بسیاری منتظرش هستند.

استودیو Telltale Games بلافاصله اعلام کرد که فصل آخر بازی حتما منتشر خواهد شد و آن ها همچنان بر روی قسمت های مختلف فصل آخر کار می کنند.

این اخبار با این که بسیار خوشحال کننده بود اما هیچکس نمی توانست تلخی اتفاقات این استودیو را به فراموشی بسپارد. کوری بارلوگ یکی از این افراد است که واکنش نسبتا تندی به اخراج کارکنان تل تیل گیمز نشان داده و گفته است:

«امیدوارم چنین خبری به این معنی باشد که اول به کارمندان اخراجی خود حقوق واقعی آن‌ ها را پرداخت کنید و بعد از آن به سراغ ساخت و تکمیل قسمت‌ های باقی‌ مانده بروید.

این قضیه هر قدر هم طول بکشد، باز هم در چنین شرایطی بهتر است اول در کمال احترام به افراد اخراجی رسیدگی شود و بعد سراغ سایر کارها برویم.»

God of War , Telltale Games , Cory Barlog , Santa Monica , The Walking Dead , استودیو Telltale Games , استودیو تل تیل گیمز , تل تیل گیمز

Telltale Games

 

اما این آخر کار نبود و فردی در جواب این توییت از نامشخص بودن قرارداد کارمندان تل تیل گیمز با استودیو اشاره کرده است و اینکه شاید قرارداد آن‌ ها به شکلی تنظیم شده است که تل تیل بعد از اخراج افراد از استودیو وظیفه‌ ای برای تأمین مالی آن‌ ها ندارد.

بارلوگ به این شکل به این کاربر جواب داده است:

«آن چه که من در مورد آن گفتم، بیشتر از بحث‌ های حقوقی به انسانیت مربوط می‌ شود و وقتی به چشم‌ های یک نفر نگاه می‌ کنید و از او می‌ خواهید تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه محصولی باکیفیت انجام دهد، باید به این موارد هم فکر کنید.

برخورد احترام‌ آمیز با دیگران لزوماً یک قانون نیست، ولی تصور کنید دنیا برای فرزندان ما چقدر زیباتر میشد اگر همگی به چشم یک قانون نانوشته به آن نگاه می‌ کردیم.»

فعلا اتفاقات این استودیو برای همه مبهم باقی مانده و باید منتظر و ماند دید که کارمندان اخراج شده این استودیو به شغل سابقشان باز خواهند گشت یا در استودیوهای دیگری که از آن درخواست همکاری کرده اند، به فعالیت خواهند پرداخت.

 

 


بیشتر بخوانید:

Pax West 2018: تریلر قسمت دوم فصل نهایی بازی The Walking Dead

تاریخ انتشار فصل نهایی بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلرهای فصل آخر بازی Batman: The Enemy Within

نقد و بررسی بازی God of War – وارث زئوس در شکار اودین

اطلاعات جدید از عملکرد بازیکنان در بخش مبازات بازی God of War

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات