دنباله بازی God of War در حال ساخت می‌باشد

دنباله بازی God of War در حال ساخت می‌باشد

احمد هاتفی ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Santa Monica جدیدا اقدام به استخدام نیروهایی جدیدی کرده است که نشان می دهد این استودیو در حال کار بر روی ادامه بازی God of War می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

دنباله بازی God of War در حال ساخت می‌باشد

پس از پایان غم انگیز و مبهم بازی God of War 3 بود که شایعاتی مطرح شد که ادامه این مجموعه بی نظیر ساخته خواهد شد و بالاخره سال گذشته بود که یکی از انحصاری های قدرتمند سونی مننتشر شد و توانست جایزه های فراوانی را بدست بیاورد.

اگر بازی God of War را تجربه کرده باشید حتما متوجه شده اید که داستان این عنوان بطور کامل گفته نمی شود و حتی در صحنه های پایانی بازی اتفاقاتی رخ می دهند که خیلی راحت می توان دریافت که ادامه ای در کار است.

جدای از داستان و اتفاقات بازی، کارگردان این عنوان یعنی کوری بارلوگ در توییتر رسمی خود توییت هایی را منتشر کرده بود که یکی از کاربران با قرار دادن حروف اول این رشته توییت ها توانسته بود جمله RAGNAROK IS COMING را دریابد.

رگناروک اتفاق بسیار بزِرگی در اساطیر نورس و اسکاندیناوی می باشد و تقریبا همه جهان در اثر این اتفاق از هم می پاشد، حال با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی God of War، بارلوگ خبر از رسیدن اتفاق بزرگ داده است!


بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی God of War – وارث زئوس در شکار اودین


جدای از این حرف ها سونی جدیدا اقدام به استخدام نیروهای جدیدی برای استودیو سانتا مونیکا کرده است که از جمله آن های می توان به اجرای روایت داستان و طراحی مبارزات اشاره کرد.

مهم ترین بخش این آگهی استخدامی این است که فرد مورد نظر باید اطلاعات کامل درباره مکانیزم ها و سیستم مبارزات بازی God of War 2018 داشته باشد و بتواند درباره آن صحبت کند.

همچنین در اطلاعات فرد درخواستی آمده است که وی باید در طراحی چهره هم مهارت داشته باشد و فعالیت هایی در راستای پلتفرم های نسل بعد در کارنامه اش به چشم بخورد.

بنابراین باید منتظر این باشیم که نسخه جدید بازی خدای جنگ برای کنسول نسل بعدی پلی استیشن منتشر شود و احتمال دارد که برای نسل هشتم هم در دسترس قرار بگیرد.

نظر شما درباره داستان بازی God of War جدید و ادامه اش چیست؟

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات