تاریخ انتشار بازی Fallout 76

تاریخ انتشار بازی Fallout 76

پویا سیف دوست ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی بتسدا در طی مراسم E3 2018 بازی Fallout 76 را معرفی کرد که روزهای کمی به زمان انتشار آن باقیست. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بازی های نقش آفرینی کمپانی Bethesda همیشه طولانی بوده و بازکن را تا سال ها درگیر خود می کند. سری بازی های Elder Scrolls و Fallout از همین بازی های طولانی هستند که با آن ها زندگی کرده ایم. کمپانی های سازنده باید با در نظر گرفتن زمان طولانی بازی ها نسبت به عرضه بازی تصمیم بگیرند، چراکه عرضه زودهنگام شاید بعضی ها را ناراحت کند. دلیل این ناراحتی هم از آنجایی ناشی می شود که عده ای هنوز نسخه قبلی بازی را تمام نمی کنند. بازی Fallout 4 در سال ۲۰۱۵ عرضه شد که شاید برای معرفی نسخه Fallout 76 یکم زود باشد، ولی بدلیل آنلاین بودن بازی باید نسبت به نسخه های قبلی تمایز قائل شویم.

تاریخ, Fallout, Bethesda, Fallout 76, فالوت, بتسدا, فالوت 76, اخبار بازی, تریلر بازی, گیم پلی بازی, نقد و بررسی بازی, زمان انتشار بازی, زمان عرضه بازی, زمان انتشار بازی Fallout 76, زمان عرضه بازی Fallout 76, تاریخ انتشار بازی Fallout 76

تاریخ انتشار بازی Fallout 76

در هر صورت یکی از دلایل مهم عرضه بازی پول می باشد، پس Bethesda نیز از این قاعده مستثنا نیست. بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نومبر برابر با ۲۳ آبان ماه برای سه پلتفرم پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات