تاریخ آلفای محدود بازی Battlefield V فاش شد

تاریخ آلفای محدود بازی Battlefield V فاش شد

احمد هاتفی ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی تصویری از بازی Battlefield V لو رفته است که تاریخ برگزاری آلفای محدود این عنوان را مشخص می کند. با گیمر همراه باشید.

 

Battlefield V جدیدترین نسخه از مجموعه بتلفیلد است که این بار سراغ جنگ جهانی دوم خواهد رفت. در جدیدترین اخبار این عنوان مورد انتظار تصویری منتشر شده است که نشان می دهد آلفای محدود این بازی در تاریخ ۲۲ مرداد ساعت ۱۲:۳۰ شروع می شود.

این تصویر از طریق کلاینت Origin به بیرون درز کرده است ولی الکترونیک آرتز فعلا واکنشی به این خبر نشان نداده است.

آخرین نسخه از آلفای محدود بازی Battlefield V در اوایل تیر ماه امسال اجرا شد و تنها بازیکنانی که دعوت‌ نامه دریافت کرده بودند، موفق به تجربه آن شدند، بر این اساس احتمالا نسخه آلفای بعدی بازی نیز به این صورت برگزار می شود و گروه کوچکی از بازیکنان می توانند به تجربه آن بپردازند.

Battlefield V,Battlefield,EA, Dice ,EA Access ,دانلود بازی battlefield v ,خرید بازی battlefield v, تریلر بازی battlefield v

امکان آزمایش حالت‌ های Conquest و Grand Operation: Fall of Norway در آلفای قبلی برای شرکت‌ کنندگان فراهم شده بود. حالت کانکوئست حالتی کلاسیک به حساب می‌ آید که در آن دو تیم برای به تصرف در آوردن نقاط کلیدی به مبارزه می‌ پردازند و حالت Grand Operation یک حالت

داستانی است که چندین نقشه و گونه‌ های مختلف بازی را به همراه می‌ آورد.

استودیو Dice اعلام نکرده که آیا در نسخه آلفای بعدی نیز از نقشه‌ ها و حالت‌ های قبلی استفاده می‌ کند یا شاهد موارد جدیدی خواهیم بود.

همانطور که می دانید نسخه آلفای بازی ها برای بررسی عملکرد و پیدا شدن باگ های آن توسط گیمرها منتشر می شود و از این جهت برای سازندگان بسیار مطلوب می باشد.

در همین راستا اعلام شده است که آخرین نسخه آلفا بازی اطلاعات پراهمیتی را از سیستم‌ های پایانه پشتیبانی (Back-End Systems)، سیستم حریف‌ یابی و دوره عکس‌ العمل در اختیار استودیو دایس قرار داده است.

 

 

همچنین در طول مسابقات مشکلاتی در ماندن بازیکنان در جوخه‌ ها وجود داشت که توسعه‌ دهندگان متعهد شدند پیش از عرضه بازی آن را رفع کنند.

بازی Battlefield V در تایخ ۲۹ مهر منتشر خواهد شد و کاربران EA Access و Origin Access می توانند آن را در تاریخ ۱۲ مهر در اختیار داشته باشند.

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: تریلر بخش تک نفره بازی Battlefield V

E3 2018: تریلر بخش چندنفره بازی Battlefield V

حالت آنلاین بازی Battlefield V معرفی شد

تصاویر مفهومی جدید بازی Battlefield V

ویدیو: بازی Battlefield V معرفی شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات