معرفی و بررسی بازی موبایل آمیرزا

معرفی و بررسی بازی موبایل آمیرزا

نیما نایبی ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

اینبار قصد داریم به نقد و بررسی بازی موفق ایرانی آمیرزا بپردازیم تا با چارچوب و قسمت های مختلف این بازی بیشتر آشنا شویم. همراه گیمر باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بازی آمیرزا که از نظر طرفداران در سال ۹۶ به عنوان بازی سال در کافه بازار برگزیده شد طی شش ماه به موفقیت جالب توجهی دست یافت.
تیم توسعه دهنده پشت پرده این بازی که با اسم نردبان اندیشه شناخته میشوند با در نظر گرفتن نیاز کاربر و طراحی محیطی بسیار زیبا و جذاب خیلی زود به آمار سه میلیون کاربر فعال رسید.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل آمیرزا

در تجربه کاربری ما می توان گفت، بازی، روان و بدون توقف ادامه یافت، این درحالیست که اکثر بازی های رقبا با مشکل کرش و لگ در رابط کاربری مواجه هستند. به جرات میتوان گفت آمیرزا یکی از مورد پسند ترین گیم پلی را هم با خود به همراه دارد. برای یافتن پاسخ های بازی چندین حروف در اختیار شما گذاشته شده اند که میتوانید با استفاده از روش بسیار دلنشین اسلاید و سویفت به سادگی حروف مورد نظر خود رو به هم وصل کرده و کلمه ی جدیدی بسازید.

 

آمیرزا از بخش های مختلفی برای سرگرم کردن کاربر تشکیل شده که هر بخش با طراحی متفاوت و شمال شدن قسمتی از تاریخ و فرهنگ کشورمان می باشد. با تکمیل کردن هر مرحله از بازی شما چند عدد سکه که با عنوان پول داخل بازی شناخته میشود پاداش دریافت می کنید. شاید برای تان سوال باشد که سکه یا پول داخل بازی در چنین بازی برای چه هدفی می باشد؟ تیم نردبان اندیشه به فکر راحتی و جلب رضایت کاربران بوده و با گنجاندن این امکان در بازی شما می توانید از خود بازی راهنمایی بگیرید تا تجربه ای خوشنودی با حل یک مرحله کامل با به یاد نیاوردن یک کلمه ساده مثلا سه حرفی خراب نشود.

 

 

درست است که با دریافت هر راهنمایی از بازی شما ۴۵ سکه پرداخت می کنید اما فکر میکنم احساس رضایتی که بعد از تکمیل یک مرحله بدست میاورید ارزشش را داشته باشد.

 

تنظیمات بازی نیز بسیار ساده بوده و شامل قطع صدای موسیقی، قظع صدای بازی و خروج می باشد. شما حتی می توانید از قسمت خرید سکه برای اعتبار داخل بازی با پرداخت پول سکه خریداری کنید.

معرفی و بررسی بازی موبایل آمیرزا

 

از خوبی های این بازی که بگذریم باید به بخش هایی که حداقل می توانستند بهتر باشند میرسیم. بخش مراحل حل شده که با رنگ آبی روشن میشوند میتوانستند پاسخ های حل شده را در خود ذخیره کنند تا بتوان به سادگی مراحل حل شده را مشاهده نمود، درحالی که، این بخش خالی از جواب می باشد. زمانی که مرحله ای را گذراندید کلماتی که برای آنها زحمت کشیده بودید دیگر قابل مشاهده نخواهند بود.

 

برخی از ویژگی های بازی آمیرزا:

  • روان بودن محیط کاربری
  • مراحل زیاد و متنوع
  • ادغام سازی با فرهنگ کشور
  • بروزرسانی ساده

 

بخش ساده بروزرسانی هم، بطور خودکار، بازی شما را به آخرین نسخه بروزرسانی می کند. لازم به ذکر است که این بازی فعلا بر روی سیستم عامل اندروید ارائه شده و برای پلتفرم iOS در آینده منتشر خواهد شد. با اینحال، بازی آمیرزا به لطف ایده کلمات می تواند اوقات فراغت شما را پر کرده و شما را تنها و یا با دوستانتان سرگرم کند. در ادامه تریلری کوتاه از بازی را میتوانید تماشا کنید:

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

دانلود بازی آمیرزا برای اندروید:

معرفی و بررسی بازی موبایل آمیرزا

 

 

 

 

 


بیشتر بخوانید:

معرفی و بررسی بازی موبایل پسرخوانده

معرفی و بررسی بازی موبایل Eight Ball Pool

معرفی و بررسی بازی موبایل Major Mayhem 2

معرفی و بررسی بازی موبایل Grow Castle

معرفی و بررسی بازی موبایل Swipe Brick Braker

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات