پادشاهی روباه در انگلستان ادامه دارد

پادشاهی روباه در انگلستان ادامه دارد

احمد هاتفی ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy چند هفته ای است که صدر چارت بازی های پرفروش انگلستان را در اختیار گرفته و این اتفاق در هفته ۳۰ ام از سال ۲۰۱۸ بازهم تکرار شده است. با گیمر همراه باشید.

 

یکی از بهترین عناوینی که می تواند حس نوستالژی را به مخاطبان منتقل کند، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy می باشد که در واقع ریمستری از ۳ عنوان ابتدایی این مجموعه تشکیل شده است.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy چندین هفته است که در صدر چارت بازی های پرفروش بریتانیا جای گرفته و رکوردی را ثبت می کند که رسیدن بهش خیلی سخت می باشد.

بازی Lego The Incredibles هم این هفته (۲۱ – ۲۸ جولای) تغییری در جایگاهش نداشته و همان رده دوم را در اختیار گرفته است. عنوان ریسینگ The Crew 2 که هفته گذشته در رده هشتم قرار داشت این هفته فروش خوبی داشته و به بالای جدول و به جایگاه سوم دست یافته است.

بازی God of War هم این هفته صعود خوبی داشته است و جایگاه هفتمی هفته پیشش را با رده چهارمی در این هفته عوض کرده است.

 

Mario Kart 8 Deluxe هفته پیش در رده دهم قرار داشت ولی این هفته (۲۱ – ۲۸ جولای) توانسته خود را به میانه جدول برساند. بازی Call of Duty: WWII که هفته پیش رده ۱۱ام چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان را در اختیار داشت این هفته با صعودی ۵ پله ای به رده ششم برسد.

بازی GTA V که همیشه شاهد حضور و درخشش در این چارت بوده ایم، هفته گذشته در ۱۸ام قرار گرفته بود که این هفته توانسته فروش خوبی داشته باشد پله هفتم را بنام خود بزند.

 

Sonic Mania Plus هفته پیش در میانه جدول جای داشت ولی این هفته ۳ رده سقوط داشته و جایگاهی بهتر از هشتمی را بدست نیاورده است.

بازی Jurassic World: Evolution هفته گذشته در بین ده بازی پرفروش قرار نداشت اما این هفته (۲۱ – ۲۸ جولای) توانسته رشد خوبی داشته باشد و رده نهم را در اختیار بگیرد. در نهایت نسخه جدید ماریو یعنی بازی Mario Tennis Aces در رده دهم ایستاده و نسبت به هفته گذشته ۳ پله صعود داشته است.

در ادامه می توانید لیست کامل بازی های پرفروش این هفته چارت انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. Lego The Incredibles
  3. The Crew 2
  4. God of War
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Call of Duty: WWII
  7. GTA V
  8. Sonic Mania Plus
  9. Jurassic World: Evolution
  10. Mario Tennis Aces

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات