Space Hulk: Deathwing در دسامبر عرضه خواهد شد

Space Hulk: Deathwing در دسامبر عرضه خواهد شد

رحیم عباس زاده ۱۵ آبان ۱۳۹۵ نظرات

تاریخ بازی که در دنیای The Warhammer 40K رخ خواهد داد مشخص شد. انتظار داشتیم که بازی Space Hulk: Deathwing در ۹ نوامبر عرضه شود ولی ظاهرا این بازی در ۹ دسامبر عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

تریلر جدیدی از بازی به دست ما رسیده که Enter the Space Hulk نام دارد و شکل کلی از آنچه این بازی به خود خواهد گرفت به ما نشان می‌دهد. به طور خلاصه بازی از لباس‌های رزمی بزرگ، اسلحه‌های بزرگ، سفینه‌های بزرگ، دشمنان بزرگ و سفری به درون تاریکی و آشکارسازی تشکیل شده است. با این اوصاف بازی به راحتی ممکن است دچار اغراق آزاردهنده شود. البته ما امیدواریم بازی بتواند به آن چیزی که می‌خواهد برسد و بازی شوتینگی در دنیای ۴۰k به بازیکنان عرضه کند.

بازی دو حالت تک نفره و چند نفره به اندازه گروه‌های ۴ نفره را پشتیبانی می‌کند. زره‌های موجود در بازی قابل تغییر و شخصی سازی هستند و قدرت‌های مختلفی در بازی موجود است که در سه بخش اصلی قرار می‌گیرند و قابل دسترسی در حین بازی هستند.

حالت بتا بازی برای تعداد محدودی از کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند هفته آینده موجود خواهد بود و افرادی هم که از طریق Steam بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، حوالی ۲۰ نوامبر به حالت بتا دسترسی خواهند داشت.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات