مشخصات جهان بازی Dying Light 2

مشخصات جهان بازی Dying Light 2

احمد هاتفی ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Techland در جدیدترین اخبار بازی Dying Light 2 به دنیای بازی اشاره کرده و گفته شده است که این نسخه جهانی ۴ برابر بزرگتر از نسخه قبلی خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

مشخصات جهان بازی Dying Light 2

Dying Light 2 یکی از مورد انتظارترین بازی های ترسناک و زامبی محور ساخته استودیو Techland می باشد که ادامه خط داستانی نسخه اولش می باشد.

Harran نام شهری در خاورمیانه است که اتفاقات نسخه اوئل در آن روی داد و حال گفته می شود که جهان بازی نسخه دوم ۴ برابر این منطقه خواهد بود. در این شهر شاهد ساختمان های مخروبه و خیابان هایی هستیم که آفتاب به لا به لای کوچه هایش رخنه کرده و آن را به دو قسمت متفاوت جدا کرده است.

در طول بازی شخصیت اصلی باید با استفاده از حرکات پارکوری که بلد است از دست زامبی ها فرار کند که تقریبا نقشه ای بزرگ را شامل می شود.

حال اعلام شده است که وسعت شهر اروپایی که داستان Dying Light 2 در آن جریان دارد چهار برابر بزرگتر از مجموع تمام نقشه‌ های بازی Dying Light، از جمله محتویات بسته الحاقی The Following، خواهد بود.

مدیر فنی استودیو Techland، پاول روهلدر (Pawel Rohleder) در مصاحبه‌ ای در این رابطه گفت:

«ما شاهد تغییرات زیادی در تکنولوژی هستیم. دنیای بازی چهار برابر بزرگتر از کل دنیای بازی قبل خواهد بود. تکنولوژی استریم کردن به ما این اجازه را می‌ دهد که دنیاهای بزرگی بسازیم.»


بیشتر بدانید: E3 2019: تریلر جدید بازی Dying Light 2


در کنار این باید به فناوری ردیابی اشعه در بازی Dying Light 2 اشاره کرد که قدم بزرگی در گرافیک رایانه‌ ای و گرافیک واقع‌ گرایانه محسوب می‌ شود.

Dying Light 2 همانند بسیاری از بازی های امروزی قصد دارد تا گیمر تصمیمات مهمی در طول بازی بگیرد و خود سرنوشتش را رقم بزند.

کریس آولون (Chris Avellon) که طراح و نویسنده بازی هایی همچون Fallout 2 ، Pillars of Eternity و Prey به واسطه موفقیت در این عناوین به عنوان طراح روایت داستان بازی Dying Light 2 انتخاب شده است و دربارهداستان بازی این گونه می گوید:

«این یکی از بزرگ‌ ترین چالش‌ ها برای ما است. هر انتخابی که شما می‌ کنید ممکن است بر جهان بازی تأثیر بگذارد. برای مثال، ما باید نسخه‌ های مختلفی از نقشه‌ ی بازی را داشته باشیم و به دلیل وسعت نقشه، این چالش بزرگی محسوب می‌ شود. انتخاب‌ های زیادی در دنیای بازی ممکن است.»

برای مثال به تازگی ویدیویی از بازی منتشر شده است که نشان می دهد تصمیمات گیمر می تواند نقشه بازی را همواره تغییر دهد. در این ویدیو بازیکن تعدادی پمپ آب را فعال می کند و در نهایت به سرزمینی در زیر شهر دستررسی پیدا می کند که باعث می شود روند داستانی بازی تغییر کند.

Dying Light 2 در فصل بهار سال ۲۰۲۰ برای رایانه های شخصی، پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان عرضه می‌ شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات